Jubilejní padesátý festival Miluj svůj život

27.10.2017 - 29.10.2017

Kraj akce: Praha

Místo akce: Praha

Lektor: Ezotera

Organizator: www.festivalmilujsvujzivot.cz

Festival se koná od pátku 27.10 do neděle 29.10.2017 v gymnáziu Omská, Omská 1300, Praha 10 Vršovice. Programy probíhají denně od 10.00 do 21.00 hodin, výstava je přístupná veřejnosti od 10.00 do 20.00 hodin.

Festival Miluj svůj život prošel různými změnami a konal se na různých místech, ale základní filosofie zůstala - setkání lidí, metod a cest, směřujících k rozvoji člověka, ochutnávka a seznámení s mnoha směry a metodami, aby si z té nabídky každý mohl vybrat to, co v danou chvíli hledá a potřebuje.

Základní filosofií festivalu je soustředit na jedno místo nabídku těchto směrů a stylů a ukázat tak, že všechny tyto metody tu nejsou proto, aby si konkurovaly, ale aby pomáhaly lidem zlepšit život. Nejde o to, která metoda je „lepší“ a která „horší“, ale o to, že každému člověku aktuálně prospívá a zajímá ho něco trochu jiného, a proto tady dostává možnost poznat, vybrat si a „ochutnat“ z tohoto nepřeberného množství a možností to, co vyhovuje právě jemu. 
Během letošního posledního říjnového víkendu se uskuteční v Praze jubilejní, již padesátý mezinárodní ezoterický festival Miluj svůj život. Návštěvníky při vstupu přivítá velká prodejní výstava, která nabízí nepřeberné množství zboží, produktů a podnětů, které tématicky souvisí se zdravým životním stylem, ezoterikou, léčením a podobně. Můžete si tu koupit dárky a pořídit hezké a prospěšné věci, nebo se seznámit s novými dovednostmi a technikami, jež otevírají vaše skryté schopnosti a pomáhají ke zkvalitnění a zlepšení osobního života.

Součástí výstavy jsou i individuální poradny, kde vám odborníci, léčitelé a poradci zodpoví otázky, na které hledáte odpověď. V části areálu vyhrazené programům se po tři dny na osmi místech zároveň konají přednášky, semináře a praktické programy jako například Přechod přes střepy nebo Život dle mayského kalendáře.
Bude zde postupně vystupovat více než 100 účinkujících. Nenechte si ujít osobnosti jako jsou Gabriela Filippi, Karel Funk, MUDr. Vladimíra Strnadelová a Ján Zerzán nebo PhDr. Miluše Kubíčková. Tradiční filipínské léčitelství přiblíží a zájemcům zprostředkuje známá filipínská léčitelka Estella Palaris Orbito, Svoje zkušenosti posluchačům předá astroložka Martina Blažena Boháčová.