PŘÍRODNÍ KOSMETIKA S KOBYLÍM MLÉKEM

PŘÍRODNÍ KOSMETIKA S KOBYLÍM MLÉKEM

  Přírodní kosmetika s kobylím mlékem

 

O blahodárných účincích kobylího mléka psali již před třemi tisíci let staří Číňané. Nejvíce jej však proslavila královna Kleopatra, která si svou krásu udržovala tím, že každý den kobylí mléko pila a také se v něm koupala.

Kobylí mléko je velmi vzácná, drahá a na technologické zpracování náročná surovina. Klíčem k efektivnímu využití kobylího mléka pro kosmetické účely je správná kombinace všech ingrediencí. Kobylí mléko je bifidní, málo tučné mléko, s vysokým obsahem vitamínů. Má mnoho nenasycených mastných kyselin (linolové, linolenové a arachidonové). Biologická hodnota je podmíněna esenciálními aminokyselinami a polypeptidy. Kobylí mléko obsahuje stejně imunoglobulinů a mléčného cukru jako mléko mateřské, 2x více mléčného cukru a pouze polovinu množství tuku, jaké obsahuje mléko kravské. Neméně významný je obsah glykoproteinů, bílkovin, které posilují obranné tělesné složky a podporují imunitní systém. Zabraňují předčasnému stárnutí, protože příznivě ovlivňují obranyschopnost buněk. Nezastupitelnou funkci mají také proteiny, jichž kobylí mléko obsahuje celou řadu, od albuminů přesglobuliny a imunoglobuliny až po glykoproteiny, lysozym a aglutininy.

Výjimečné biokosmetické výrobky Lamont Products, například denní a noční krém pro všechny typy pleti, balzám na svaly a klouby a tělovou kosmetiku, si můžete objednat na e-shopu www.humania.cz


Témata: kosmetika z kobylího mléka biokosmetika krémy balzám na svaly prodej kosmetiky přírodní kosmetika péče o pleť

Diskuse ke článku


Další články

Dnešní horoskop

Aktuální číslo

Nejbližší akce

01.05.2018 - 31.05.2018

Česká republika

18.05.2018 - 20.05.2018

Litoměřice

30.05.2018

Galerie Cesty ke světlu Z. Hajného, Zakouřilova 955/9, Praha 4

02.06.2018

Babiččina terapie, ul. Tovární 536, Průhonice

17.06.2018

AVASA centrum, Křižíkova 308/19, Praha 8 – Karlín

Další akce
Nový Fénix - top články měsíce, zvýhodněné předplatné , 12 čísel za cenu 11 a získejte dárek zdarma.