Co je nejdůležitější?
Nejdůležitější pocit na světě je být sám se sebou v míru … Vaše tělo je jen obrazem toho, jak se cítíte uvnitř.
NEJDŮLEŽITĚJŠÍ POCIT NA SVĚTĚ JE BÝT SÁM SE SEBOU V MÍRU… VAŠE TĚLO JE JEN OBRAZEM TOHO, JAK SE CÍTÍTE UVNITŘ. POCITY VŽDY OVLIVŇUJÍ VAŠE TĚLO A TO ZASE OVLIVŇUJE VAŠE POCITY. JSOU JEDNÍM.
Když skrýváme své pocity, trpí naše tělo vředy, bolestmi hlavy, rakovinou, nádory, atd. To, že budete jíst syrovou a zdravou stravu neznamená, že neonemocníte. Tím si pouze nachystáte „pódium“, ale „představení“ určují „herci“, které vyšlete na scénu. A těmito „herci“ jsou vaše pocity. Nové vědecké testy nyní bezpochyby prokazují, že naše pocity jsou mocnější, než cokoli si dokážeme představit. Doslova mohou vytvořit naši realitu. Jde o obor epigenetické medicíny a na toto téma napsal skvělou knihu „The Genie in Your Genes“ („Gin ve vašich genech“) Dr. Dawson Church.
POCITY
Dala by se napsat samostatná kniha jen na toto téma, ale přijměme alespoň toto malé shrnutí …
Vaše buňky jsou malí vojáčci, kteří čekají na instrukce a jsou ochotni jít do boje a zemřít pro vás. Každý z nich. Jen jim řekněte. A zde musíte být opatrní. Vaše buňky totiž nerozumí sarkasmu. Berou to tak, že vše co řeknete, myslíte doslova. Například, pokud neustále říkáte, „cítím se děsně, kéž bych umřela“, hádejte co se stane. Začnete mít střevní problémy a vaše buňky začnou stárnout a odumírat.
„Život člověka je takový, jaký si ho jeho myšlenky udělají.“ Marcus Aurelius
Pokud máte zlomené srdce, začne vaše srdce slábnout. Mnoho lidí doslova zemřelo na zlomené srdce. Pokud se cítíte nechtění, vaše tělo z vás nechtěné začne dělat. Pokud se cítíte skvěle a jste se svým životem spokojení, vaše tělo se začne zázračně uzdravovat, často popírajíc logické vysvětlení. Tento proces je okamžitý. Vědci mohli pozorovat, jak se před jejich očima v rozmezí vteřin měnila DNA lidí spolu se změnou jejich myšlenek. V jednom testu, nebyl v krvi muže zjištěn žádný cukr. Za několik minut, kdy se jeho osobnost změnila, odebrali muži krev znovu a zjistili u něj cukrovku.
Text: MUDr. Tomáš Lebenhart
Celý článek si můžete přečíst v časopisu Nový Fénix 9/2017 . Předplatné objednávejte ZDE.