CO NÁS ČEKÁ V BŘEZNU PODLE NUMEROLOGIE

Připravila Lenka Lippertová Suchardová, numeroložka, lektorka a poradkyně

CO NÁS ČEKÁ V BŘEZNU PODLE NUMEROLOGIE

BŘEZEN 2020

PRÁCE

Vhodná doba pro povýšení, zahraniční práci či prémie anebo dostanete lákavou nabídku, kde byste neměli zaváhat dlouhým přemítáním. Pokud už nejste v dosavadní práci spokojeni, dojdete k myšlence opustit ji, ale může se stát,
že vás zaskočí výpověď, pokud je vaše energie zapotřebí v úplně jiné oblasti. Naučte se něco nového, i když v tuto chvíli máte pocit, že je to zbytečné, nicméně za pár let vám to přijde vhod.

PENÍZE

Neriskujte, neinvestujte do něčeho, co je vám nejasné a o čem víte pramálo, jen vás to zatím uchvátilo. Dopřejte si dostatek času ke zvážení a získejte přehled o detailech. Nezaplétejte se s pofidérními lidmi, v tomto měsíci jich bude jako hub po dešti. Pokud vám bude někdo něco nabízet, nezávisle si vyhledejte informace a ujistěte se, že je čestný, upřímný a spolehlivý, abyste do budoucna neřešili velké finanční problémy.

VZTAHY

Určitě vás potěší spřátelená duše a partnerská blízkost a náruč. V citech se snažte být upřímní a laskaví a nežádejte více, než sami dáváte. S hlubším vhledem dokážete postřehnout to, co vám doposud unikalo, uvědomíte si problém či naopak klady a pochopíte smysl toho všeho. Tím pádem některé vazby prohloubíte, jiné posunete na nižší úroveň a některé necháte v klidu duše odejít. Nebudete mít nouzi ani o seznámení se za zvláštních událostí a o nové přátelství.

ZDRAVÍ

Vaše mysl bude těkat mezi minulostí a budoucností, dětstvím a stářím, takže dojdete k zásadním životním úvahám. Jste daleko vnímavější a otevřenější k duchovnímu pochopení, pídíte se po osvětlení určitých událostí, setkání, zdravotních těžkostí. Tyto dny působí léčivě a terapeuticky, tudíž nebojte se podělit o své starosti s někým, kdo vám pomůže najít souvislosti mezi tím, jak žijete a tím, jaký to má dopad na vaše psychické a fyzické zdraví.

 

Numerologii pro jednotlivé týdny v březnu najdete v čísle 3/2020. Žádejte na stáncích.