CO NÁS ČEKÁ V ČERVENCI A SRPNU PODLE NUMEROLOGIE

Připravila: Lenka Lippertová Suchardová, numeroložka, lektorka a poradkyně

CO NÁS ČEKÁ V ČERVENCI A SRPNU PODLE NUMEROLOGIE

ČERVENEC
Budou-li na vás okolnosti všemi možnými dostupnými znaky blikat „zastav se“, pak raději toto mírné doporučení uposlechněte, abyste nebyli zastaveni něčím silnějším. Tyto dny nám ukazují, čím vším jsme zahlceni, jak si děláme něco těžší, než může ve skutečnosti být, jak se zbytečně v něčem trápíme, dusíme. I když je to velmi nepříjemné, vše musí vyplavat na povrch jako pěna, naše trpělivost musí dosáhnout stropu, a to jen proto, abychom se těchto ošklivostí definitivně zbavili. Lékem na zvládnutí je něčí fyzická blízkost a krásné milování.

PRÁCE
Vše, co se týká zaměstnání nebo práce doma, bude procházet testováním, a to jen proto, aby vám bylo ukázáno, co je pro vás od nynějška to nejlepší. Vyniknou schopnosti i talenty a z práce, která už má z vašeho života odejít, budete nervózní a budou narůstat problémy. Tudíž sledujte, co vám vyhovuje – být zaměstnaní nebo podnikat a v jakém konkrétním oboru, zaměstnat hlavu, ústa či ruce, sami anebo v týmu, co vám dodá energii – žití v bytě či domě se zahradou….

PENÍZE
S financemi zacházejte velmi opatrně. Není čas na bezhlavé utrácení, budou se dokonce hodit zásoby na nečekané a nutné výdaje. Osud v tomto měsíci laškuje a pohrává si s námi, jenže nás to může otrávit i vytočit, protože původní plán je pak tatam. Něco například ztratíte, může vám ujet spoj, něco se pokazit, porouchat, a abyste mohli pokračovat, bude nutné investovat. Větší investice nebo půjčky nedoporučuji, můžete očekávat záludnosti a vleklé problémy.

VZTAHY
Mějte na zřeteli, že trpělivost, sledování celku, vyslechnutí, pochopení jsou hlavní aspekty, se kterými se vyhnete dramatickým scénám, hádkám, vyčítání a všem dalším nepříjemnostem. Kvůli nerozvážnosti, unáhlenosti nebo vzrušujícímu a dobrodružnému zážitku se můžete ocitnout ve složitých nesnázích. Ve funkčním partnerství si můžete rozumně popovídat, projít terapií, abyste váš vztah dovedli k větší spokojenosti a soudržnosti.

ZDRAVÍ
V tomto měsíci jsou nejcitlivějšími částmi těla vaše uši a kůže. Zvukové impulsy vám rozvibrují ty receptory, které jste kvůli něčemu v minulosti utlumili. Husí kůže spustí nával emocí, téma k zamyšlení, potvrzení správné cesty nebo kontakt se svým andělem strážným. Důvěřujte svým nynějším pocitům, nemusíte je držet pod kontrolou a není třeba se chovat dle toho, jak předepisuje norma, výchova nebo módní trend. Možná se ocitnete ve smíchu a pláči současně a věřte, že to je právě ta síla, která vás přišla uzdravit.

Numerologii pro jednotlivé týdny v červenci a srpnu najdete ve speciálním velkém vydání 7-8/2020. Právě v prodeji!

SRPEN
Můžete zažít pár zmatených okamžiků, kdy nebudete vědět, odkud přišly, co dělat, a hlavně proč jste toho přímým aktérem nebo jen svědkem. Je na čase, abyste se začali vážně zabývat svými vlastními názory a rozhodnutími a neopakovali chování i myšlení, ze kterého pochází anebo jaké jste přijali během života. Mezi hlavní témata patří radost, povinnost, péče, záštita, domov, rodina, děti, bezpečnost, vzdělání, zdraví, ale také tradice, rodinná pouta, vztahy a kořeny, se kterými může pomoci terapie, konstelace apod.

PRÁCE
Jelikož je letošní srpen silným karmickým měsícem, přenáší nás do našeho nevědomí a do jiných časů. Pokud si dovolíte být v klidu a mít kvalitní spánek, pak se vynoří téma, objeví vize, živý sen v oblasti profese. Velmi silně vás to zasáhne a se samozřejmostí přijmete za realitu, protože je to kus vašeho starého já a vašeho umu, vaše originalita a váš systém. Nebojte se ničeho a nikoho, pokračujte ve své staré práci a budete naplněni štěstím.

PENÍZE
Spojením srpna a roku 2020 se nám bude každým dnem připomínat celkový finanční okruh a jeho rovnoměrné naplnění, tzn. nejen peníze, materiální vymoženosti, ale též energie radosti a štěstí v práci, koníčcích, vztazích a fungujícím zdraví. Vše by se mělo dostat do rovnováhy, a proto se zviditelní disproporce. Potřebujete-li k tomuto vyvažování řeč peněz, pak sledujte jejich směr, odkud se kutálí k vám a v jakém směru naopak prchají od vás.

VZTAHY
Ve vztazích se řiďte více srdcem než rozumem. Naplno prožívejte štěstí a potěšení z přátelství, lásky, smyslnosti, šťastného partnerství a rodiny. Do života vám může vejít vášnivý a přesvědčivý člověk, který vám otevře nové možnosti, poskytne zajímavé nabídky. Můžete navázat vztah i s cizincem. Jen zvažte, zda vám tato záležitost příliš nenabourá váš dosavadní život. Pokora a odpuštění jsou nejdůležitější témata pro ty, kteří mají odvahu projít všemi minulými vztahy, ať jsou z tohoto či jiného života.

ZDRAVÍ
Tento měsíc je silný a rád by nás přiměl k přemýšlení. Mohou se objevit nemoci a rány nejen z nedávné doby, hlavně z dubna a února tohoto roku, ale převážně se projeví problémy z nedůsledného dlouhodobého nedodržování např. stravy, pohybu, spánku, regenerace… Ledviny, močový měchýř, plíce, tlusté střevo a pohybový aparát je potřeba hýčkat, opečovávat, hladit, čistit nebo doplnit chybějící. Velmi pomůžou rituály konané v pravidelném čase, může to být šálek čaje, procházka, masáž, koupel… Pláčem se nejen očistíte od zastaralých křivd, ale současně tím nastartujete silnější imunitu.