CO NÁS ČEKÁ V LÉTĚ PODLE NUMEROLOGIE

Procházíte životně důležitou křižovatkou. Tématem měsíce je odpuštění. Není snadné pohřbít nebo popírat bolestivé události minulosti a zapomenout na ně. Neodpouštějte však druhým, ale sami pro sebe. Aby vše, co se stalo, vám už nikdy neublížilo.

CO NÁS ČEKÁ V LÉTĚ PODLE NUMEROLOGIE

PRÁCE
Díky komunikaci a vyzařování vaší důstojnosti a odhodlanosti se nemusíte obávat přijmout náročnější úkoly, místo s vyšší odpovědností, případně si vyzkoušet něco zcela nového. Možná vás napadne doplnit si vzdělání. Pochvalte se za to, že jste se propracovali k tomu, co vás opravdu baví.

PENÍZE
Svou současnou finanční situaci můžete výrazně vylepšit. Naskytne-li se vám větší investice, velmi důkladně to zvažte, a poraďte se s odborníky. Nový zdroj příjmů naleznou ti, kteří jsou obdařeni kreativitou, uměleckým a obchodním talentem.

PŘEDPLAŤTE SI ČASOPIS NOVÝ FÉNIX ZDE.

K ROČNÍMU PŘEDPLATNÉMU MAGNETKA MANDALY HOJNOST ZDARMA!

VZTAHY
S čistou dětskou duší a otevřeným naladěním budete atraktivní pro opačné pohlaví. Nešetřete slovy, péčí či dary a svého partnera chvalte a obdivujte.

ZDRAVÍ
Uvolní se rozporuplné emoce, dramatické nálady a chování, možná se objeví náhlá alergie, rýma, migréna. Nakonec zjistíte, že to vše je prospěšné a vy se jen probouzíte. Do života vám přichází nová energie, ta původní již dosloužila.

Text: Lenka Lippertová Suchardová
Foto: www.pixabay.com

NECHTE SE INSPIROVAT ZAJÍMAVÝMI ČLÁNKY A PŘEDPLAŤTE SI NOVÉHO FÉNIXE, KTERÝ VÁM BUDE PRAKTICKÝM PRŮVODCEM I RÁDCEM NA CESTĚ SPOKOJENÝM ŽIVOTEM. NYNÍ NAVÍC ZA VÝHODNOU CENU 399 KČ Z 501 KČ.
PŘEDPLATNÉ SI OBJEDNEJTE PROSTŘEDNICTVÍM JEDNODUCHÉHO WEBOVÉHO FORMULÁŘE ZDE.