CO NÁS ČEKÁ V LISTOPADU PODLE NUMEROLOGIE

Připravila Lenka Lippertová Suchardová, numeroložka, lektorka a poradkyně

CO NÁS ČEKÁ V LISTOPADU PODLE NUMEROLOGIE

PRÁCE

Otevřete oči, abyste viděli, co se děje a co vám dříve unikalo. Budete mít mnohem více es v rukávu, pokud se začnete chovat víc jako divák než jako gladiátor. Rivalita by narušila váš pracovní život ať menší potyčkou či likvidační pohromou. Raději v tomto měsíci neplánujte nic důležitého. V opačném případě byste čelili překážkám a nedorozuměním. Zmírnění napětí a uklidnění všech zúčastněných vás pak může stát hodně času, energie a dokonce i peněz.

PENÍZE

Trnitá cesta čeká v tomto měsíci i finance. Dbejte na to, abyste nešli do nadměrného rizika a nebo se pokoušeli financovat špatně připravené nebo příliš rychlé transakce. Vyvarujte se též projevů zájmu a důvěry v něčí utopické projekty, i kdyby vám je dotyčný vybájil do sebemenších detailů. Vhodný čas je naopak přemýšlet o hmotné budoucnosti vás i blízkých, případně si zajistit pojištění či spoření.

VZTAHY

Co se týká lásky, bude tento měsíc jistě důležitým milníkem. Rádi byste posílili vazby, které vás spojují s partnerem, s dětmi nebo jiným pro vás důležitým člověkem. Pokud by však byla snaha jen na vaší straně a z druhé strany byste vnímali neochotu a nezájem, pak celou situaci přehodnotíte a otočíte o 180 stupňů. A okolnosti vám dají příležitosti i k tomu, abyste díky jedinému výjimečnému okamžiku prožili vášeň, která probudí skomírající lásku ve vašem srdci.

ZDRAVÍ

Listopad je zvláštní měsíc, který vás chce přimět k tomu, abyste se nebáli sami sebe. Fyzické neduhy jsou spojeny s postojem k sobě i životu a toto vše se setkává v psychické komůrce, která je však až po strop něčím zamořená. Proto budete možná trpět nespavostí nebo vás navštíví horečka. Řešení však nenajdete v barbiturátech či jiných opojných prostředcích. Mějte odvahu učinit schůzku sami se sebou a poté čelit všem démonům, kteří přijdou z hlubin nevědomí. Tato vaše intimní seance vás osvobodí a dodá vám klidu na duši a pohodě těla.

 

NUMEROLOGII PRO JEDNOTLIVÉ LISTOPADOVÉ TÝDNY NAJDETE V ČÍSLE 11/2019. ŽÁDEJTE NA STÁNCÍCH.