Co nás čeká v prosinci a lednu podle numerologie

Připravila Lenka Lippertová Suchardová, numeroložka, lektorka a poradkyně

Co nás čeká v prosinci a lednu podle numerologie

PROSINEC 2019

PRÁCE
Podnikatelé, důkladně promyslete každou nabídku ke spolupráci a každou investici vždy konzultujte s experty a smlouvy prověřte s právníky! Ostatní mají větší štěstí, jen brzděte svou impulzivnost ve prospěch rozvahy, např. v mluvení, ve slibování apod. Využijte svých vědomostí, zkušeností a kontaktů pro profesní růst.

PENÍZE
Peněžní konto bude stále v pohybu, nahoru i dolů. Je třeba s rozumem a neustále zapnutou kalkulačkou rozmýšlet, zda si určité výdaje můžete dovolit a jak by vás to ovlivnilo do budoucna. Pozor na prodejce, v tomto měsíci vám dokáží prodat za novinku i to, co jim leží již léta zaprášené v regále.

VZTAHY
Lásku potřebujete jako sůl, je pro vás výzvou. Bojovnost, náruživost, vášně, žárlivost, hádky a usmiřování vámi sice cloumají, ale baví vás to. Mnohé partnerské vztahy budou procházet určitou zkouškou a ocitnou se na rozcestí. Pozor na silvestrovské veselí ve skupině lidí, je možné, že před vašimi zraky začne flirt např. mezi vaším přítelem a nejlepší kamarádkou.

ZDRAVÍ
Nepřepínejte své síly, nespěchejte a neriskujte. Byli byste pak náchylnější k bolestem hlavy, horečnatým onemocněním, zánětům a infekcím, poruchám zraku, nervovým vyčerpáním a nemocem psychického rázu. Vneste do svého života nové návyky, méně masa, více minerálek, masáž končetin, bodové mačkání hlavy či vzájemné hlazení s partnerem.

LEDEN 2020

PRÁCE
Tento měsíc je pracovně úspěšný. Jestliže se snažíte najít nové zaměstnání, dveře máte dokořán otevřené. Jen je třeba jít do takové práce, kde se nenabízíte
jako slevový kupón a sami sebe neponižujete. Ve stávajícím zaměstnání budete mít nejspíše touhu něco předělat, vyklidit, zmodernizovat, jako by se oním prostorem prohnala vichřice.

PENÍZE
Finančně se vám povede průměrně až dobře. Před nákupem nových věcí popřemýšlejte, jestli je opravdu potřebujete. Můžete vymyslet záložní plán, díky kterému si vytvoříte boční příjem. S originálním nápadem vám může pomoci dobrý přítel. Vhodné by bylo průběžně ukládat přebytky, protože v průběhu roku vás už čekají hlavně zvýšené výdaje.

VZTAHY
Domácí povinnosti vám můžou přerůst přes hlavu a tím vzniknou malé roztržky, které se však dají řešit tím, že společně s klidným hlasem vymyslíte jiné rozložení
úkolů, případně využijete služeb, díky kterým budete mít čas na sebe, na rodinu, a hlavně si nebudete připadat jako v lisu.

ZDRAVÍ
Je třeba dávat si pozor na to, co jíte. Pokud by tělo muselo zpracovávat něco, co nedokáže nebo dle ročního období neumí, pak by všechny další systémy musely energeticky doplňovat proces celého trávení. Pokud se toto přihodí, poznáte to dle nepříjemných pocitů přicházející nemoci nebo bolesti. Proto jezte jen v čase, kdy vám žaludek vydá impulz.

 

NUMEROLOGII PRO JEDNOTLIVÉ TÝDNY PROSINCE A LEDNA I PRVNÍ ČÁST NUMEROLOGICKÉ PROGNÓZY NA ROK 2020  NAJDETE V ZIMNÍM DVOJČÍSLE 12-01/2020. ŽÁDEJTE NA STÁNCÍCH.