CO NÁS ČEKÁ V ŘÍJNU PODLE NUMEROLOGIE

Připravila Lenka Lippertová Suchardová, numeroložka, lektorka a poradkyně

CO NÁS ČEKÁ V ŘÍJNU PODLE NUMEROLOGIE

PRÁCE
Začínáte-li s novou prací, kterou jste měli dohodnout již dříve, pak se vám bude dařit, pokud budete mít brzy podepsanou smlouvu s jasně stanovenými podmínkami. Pro jiné pracovní změny není správný čas, proto se soustřeďte na to, co máte a čemu rozumíte, co již existuje, jen je to v chaosu, odložené nebo to dokonce zmírá. Uchopte vše pevně do svých rukou a vdechněte tomu formu, styl, defi nici či život.

 

PENÍZE
V běhu všedních dní bude normální, že se vám do cesty připletou zmatky, které vás ale nemají odradit od záměru anebo vám sebrat nadšení. Jen budou zkrátka běžná různá zpoždění, odklady, ztráty dokumentů, vypadnutí počítačového systému anebo jen lidská nedokonalost, zapomnění.Zaměřte se na detaily, počítejte, analyzujte, opravujte chyby, posuďte výdaje, příjmy, možnosti kde ušetřit a kde vydělat. S obsahem svého měšce zacházejte rozumně.

VZTAHY
Tento měsíc je více zaměřen na práci, peníze a systém než na romantiku a lásku. Přílišné přetížení kvůli povinnostem v zaměstnání nebo doma může mít za následek únavu, náladu pod psa a nechuť komunikovat. Východisko je možné nalézt v harmonogramu, kde vám jasně dané časové úsečky dovolí i odpočinek, uvolnění s přáteli, zábavu s rodinou a intimní chvilky s partnerem. Kavalíři s dárkem však dokáží otevřít bránu i k těm srdcím, která byla dříve nedobytná.

ZDRAVÍ
Přestaňte přemýšlet, co byste mohli udělat pro své zdraví. Je nejvyšší čas, abyste právě začali. Už žádné výmluvy. Pravidelnost a dodržování vám sice na začátku může připadat jako vojenský výcvik, ale zakrátko zjistíte, že vám to vyhovuje a hlavně si cítíte lépe. Voda, polévky, kaše a saláty vám dají pocit lehkosti a dokonce shodíte i nějaké to kilo navíc. Nehodláte-li však řešit a opustit svá trápení, pak budou blokovány i stolice, voda, lymfa, krev a hormony.

Numerologii pro jednotlivé týdny v říjnu najdete v čísle 10/2019. Žádejte na stáncích.