DAVID ICKE – vysvětlení k současné pandemii COVID-19.

Anglický spisovatel, autor 25 knih a 10 DVD, profesionální konspirační teoretik a badatel na plný úvazek na téma KDO A CO ŘÍDÍ TENTO SVĚT, který vystupoval v 25 zemích světa a naplnil i Arénu ve Wembley. V ČR byl již dvakrát, naposled v roce 2016 zaplnil pražskou Lucernu.

DAVID ICKE – vysvětlení k současné pandemii COVID-19.

1. Před současnou vzniklou situací již třicet let varuji lidi ve svých knihách. Upozorňuji je na to, že svět je řízený Kultem „1 %“ těch nejbohatších, určujících směr a vývoj světa do podoby globálního „orwelovského“ státu a do podoby tzv. ovládané společnosti jako ve filmu Hunger Games (2012). Představte si pyramidu a její špičku jako 1 % úzké skupiny mocných, která vše diktuje zbytku lidstva nacházející se na samém spodním dnu pyramidy. A co je mezi tím? Mezi tím je zlý a nelítostný režim technokratického a policejně–vojenského státu Hunger Games (HG), řízený byrokraty, experty, vědci a inženýry chytrých technologií nastolující vládu nad světem přes vysoce vyspělé technologie a umělou inteligenci (AI). Kdo ovládne AI a technokratický diktátorský Kult „1 %“, bude vést další vývoj na planetě.

2. Je třeba vždy brát s rezervou, co nám říkají autority a mainstreamová média. KV je dobře připravovaný scénář. 80 % nemocných má jen velmi mírné příznaky, ba skoro žádné a zvládnou virózu díky své imunitě. Já a můj syn jsme měli onemocnění s úplně všemi stejnými příznaky již v prosinci, vyleželi jsme se z toho jako z normální chřipky. Dle mé teorie tzv. PROBLÉM – REAKCE – ŘEŠENÍ *) a rčení „Znáš-li výsledek – pochopíš cestu, která k němu vede“ a také „Zjisti, kdo na tom profituje, a zjistíš, kdo za tím stojí“ se právě naplňují požadavky k naplnění cíle Kultu ovládnout, přetvořit a řídit společnost dle nových, jimi nastolených pravidel. Vytvořením tzv. PROBLÉMU (nebo jen verze, které máme věřit), posuzují REAKCE (rozhořčení, úzkost, panika či strach – hlavní měna“ a hybatel, zejména strach o život, strach z nemoci, strach ze smrti, to jsou nejsilnější lidské emoce) a nabízí ŘEŠENÍ, kdy oni sami vyřeší problém, který nastolili.

3. Právě vzniklá hysterie s KV a hrozba celosvětové pandemie*) je ideální záminka pro celosvětový ekonomický kolaps a zničený finanční systém a kdy se pak o zbytky se podělí ti nejsilnější. HG společnost bude bez malých a středních podniků, je jen pro nejsilnější, a ti vytvoří globální stát propojený světovou inteligenční a internetovou sítí. Ve světě, kde náhody neexistují… Je dobré býti obezřetní.

Pokračování článku včetně dalších klíčových podnětů Davida Ickeho najdete ve speciálním vydání            5-6/2020.

 

foto: archiv Davida Ickeho