Diamantová voda a zázračná uzdravení

Co to je vlastně Diamantová voda, kdo je autorem její technologie? Jak ji můžeme všestranně využít k léčení a v každodenním životě?

Diamantová voda a zázračná uzdravení

Diamantová voda je léčivá zářící tekutina, která přišla jako dar naší Zemi, aby ji očistila, zregenerovala a zvýšila její energetické vibrace. Je výjimečná v tom, že je živá, inteligentní a silná energeticky. Obsahuje více než 900 léčivých informačních kódů a navíc funguje na vysoké duchovní úrovni. Je součástí přírodní medicíny. Je rozšířena již v 60 zemích světa, u nás je známá a používaná již 13 let. Je oblíbená pro svoje výborné léčivé, očistné, detoxikační a desinfekční účinky. Působí blahodárně nejen pro lidi, ale i pro zvířata a veškeré rostlinstvo. Šíří se a je k dispozici lidem Z D A R M A. Každý si ji může vyzkoušet.

Diamantová voda je pramenitá voda, u které byla zrychlena vibrační frekvence. Díky propojení s pátou dimenzí reaguje na přání a úmysly toho, kdo ji používá a otevírá cestu k vyššímu vědomí a poznání. Diamantová voda pochází z Francie a autorem použité technologie je Francouz JOËL DUCATILLONPůvod má však až na vzdálené zaniklé Atlantidě. K přeměně obyčejné pramenité vody ve vodu Diamantovou použil autor speciální číselné kódy a hudbu. Sestrojil kódovací přístroj na základě informací získaných ve snech, který zaznamenává vícerozměrné kódy a ty jsou schopny přeměnit pramenitou vodu na vodu jako citlivý nástroj. Taková voda pak přijímá informace, které nabírá z nejvyšších energií. Běžná pramenitá voda se tedy mění ve vodu živou, inteligentní.

Diamantová voda (DV) čistí a detoxikuje lidský organizmus. Pozitivně působí při nemocech trávení, na zažívací potíže, na nejrůznější záněty, likviduje bolesti, působí blahodárně při nemocech srdce, cév a krevního oběhu, léčí rychle nemoci z nachlazení, nemoci ledvin i močových cest, gynekologické problémy, zlepšuje zrak a působí hojivě při zánětech zubů i dásní, zabírá také při psychických potížích či depresích, ale zlehčuje i průběh infekčních chorob nebo dokonce pomáhá při léčbě rakoviny. Užíváme ji vnitřně na pití, k vaření, ale i zevně, k potírání, obkladům a koupelím. Diamantovou vodu lze množit, ředěním 1:9 (na 1 litr této vody potřebujeme 1 dcl již hotové Diamantové vody, kterou dolijeme 9 dcl běžné pitné vody. Jednu a půl hodiny necháme působit, aby se dosáhlo přeměny). Pro další namnožení si vždy ponecháváme deset procent DV.

Krystaly z diamantové vody – ve formě různobarevných obrázků a přívěsků-zářičů mají silné vyzařování energie a posilují imunitu! Přikládají se k bolestivým místům, nabíjí energií, zklidňují, harmonizují a posilují. Přes obrázky krystalů lze vytvořit i originální Diamantovou vodu. Léčivé obrázky umístěné v místnostech rovněž čistí prostory a ruší negativní energie a geopatogenní zóny.

Kniha o diamantové vodě. Kromě historie vzniku, technologie a účinků léčení v knize dále najdete poznatky a zkušenosti jasnovidců, léčitelů i psychotroniků s léčením lidí, zvířat a čištění vodních zdrojů a toků. Dozvíte se o úžasných zážitcích při očistě vod, o záhadě na Gardském jezeře, o fascinujícím tajemství pyramid a o nových objevech a technologiích pana Ducatillona. V závěru publikace vzhledem k důležitosti informace je znovu uveden (stejně jako v první knížce) překlad knihy autora této vody „Diamantová voda –Vědomí“, a také seznam odběrních míst Diamantové vody v ČR a SR.

Diamantová voda je pramenitá voda, u které byla zrychlena vibrační frekvence. Díky propojení s pátou dimenzí reaguje na přání a úmysly toho, kdo ji používá a otevírá cestu k vyššímu vědomí a poznání.

Text: Alena Horká, autorka knih „Diamantová voda a její tajemství“ a „Diamantová voda a zázračná uzdravení“