DOMÁCÍ SEBELÉČENÍ NEMOCÍ SE ZÁNĚTY – 01

V návaznosti na článek „SVĚTOVÝ OBJEV SEBELÉČEBNÉHO PUDU“, zveřejněném v časopisu Phoenix č. 4 / 2015 zveřejňujeme rady objevitele sebeléčebného pudu a metody domácího sebeléčení hloubkovou automasáží cílenou do center ložisek zánětů.

DOMÁCÍ SEBELÉČENÍ NEMOCÍ SE ZÁNĚTY – 01

Radí Štefan Zakuťanský – Léčení onemocnění  dýchací soustavy

Záněty dýchacích cest jsou příčinou mnoha onemocnění dýchacích cest jako jsou: nachlazení, chřipka, angína, zánět hlasivek:, zánět průdušek, zápal plic, zánět nosních dutin, zánět středního ucha,  trojklanného nervu, respirační alergie (senná rýma, astma) a jejich chronických stavů.

Každá nemoc má své ložisko -sídlo, ve kterém sídlí. I respirační nemoci mají jejich ložiska, která se mi podařilo objevit, zmapovat a zveřejnit v mnou vydané zdravotní příručce : „Sebeléčebný pud“.

Podařilo se mi Ještě objevit princip zduření sliznice dýchací cesty, které způsobuje nachlazení nebo  chřipku. Dále se mi podařilo objevit přírodní léčbu zánětlivých ložisek, která je v podobě pohybu pod tlakem –  cílené hloubkové automasáže.

Zima je období výskytu dýchacích onemocnění a zejména chřipky. Příčinou těchto onemocnění je zduření sliznic dýchacích cest. Zduřená sliznice je mnohem citlivější a tudíž rychleji reaguje na škodlivé účinky (studený vzduch, kouř, prach, alergeny, studené nápoje a nemocí, sprej, atd.). Od zduření sliznice se spustí řetěz kýchání,  nudlí u nosu, slzení očí , horeček, zalehnutí uší. Pokud  od zduřené sliznice vznikne  zánět v krku a dýchací trubici,  vznikají problémy jako při angíně a  zánětu průdušek: bolest v krku, chrapot, horečky, kašel, zahlenění, bolesti svalů, bolesti kloubů.

Zánět sliznice pak produkuje bakterie a viry (z toho je bakteriální stadium), následně se mohou přidružit druhotné komplikace, jako nosní katar, zánět středního ucha, angína, zánět průdušek a plic.

Ze zkušenosti víte, že rýma nebo chřipka není stále stejně silná. Jednou je slabší, někdy silnější. Když je slabší , mluvíme o nachlazení, když je silnější, nazýváme jí chřipka.

K léčení těchto onemocnění  jsou dosud nejpoužívanější  léky, ale i byliny, homeopatie, akupunktura, akupresura….., ale u chronických onemocnění nejsou velmi úspěšné. Novinkou v léčení onemocnění dýchacích cest je poznání, že tato onemocnění se dají léčit i masáží. Podstatou masáže je pohyb pod tlakem a to dokáže dělat každý živočich, teda i člověk. K tomu nejsou zapotřebí  nějaké mimořádné okolnosti. Lidé si nedovedou představit léčbu masáží, protože jsou naučeni na léky. V minulosti  se však naše babičky léčily doma masáží. Možná, že si pamatujete, že se pomasírovala hruď, krk, zdvíhaly se mandle a po masáži se přiložil mastný zábal.

Toto domácí léčení nebylo dosud  písemně zpracováno a šířilo se pouze ústním podáním, z generace na generaci. Postupně se však vytratilo ze života lidí, což je ke škodě věci. Podařilo se mi tento druh sebeléčení znovu objevit a podrobně písemně zdokumentovat. Tento způsob léčení je rozšířen  o sebevyšetření ložisek zánětů dýchací soustavy a o hloubkovou automasáž  cílenou do center konkrétních zánětlivých ložisek.

Podstatou nachlazení nebo chřipky je zduření sliznice dýchací cesty z hormonu, který se vytváří v těle podrážděním určitých receptorů. Virus chřipky je tam vedlejší příčinou. Podobný princip zduření sliznice je při menstruaci. Ženy určitě každý měsíc nenavštěvuje nějaký virus. Podle celosvětové medicínské vědy je chřipka infekčním onemocněním z chřipkového viru. Toto však zpochybńují mnohé ověřené jevy. Mnohokrát se stane, že člověk onemocní chřipkou v létě, když není žádná chřipková epidémie. Odkud se vzal chřipkový virus? V mé léčitelské praxi se setkávám s různými případy, které sdělují pacienti. Jedna matka mi řekla, že její dcera měla dva týdny silnou chřipku, dva týdny s ní spala v posteli a chřipku nedostala. V mé knize vysvětluji, že pokud má člověk v pořádku obranný systém dýchací soustavy, nemusí se infikovat chřipkovým virem. O tom, že imunitní systém může být oslabený, o tom hovoří  i medicínská věda, ale to je jen ve všeobecné rovině, pro pacienta to však není nic konkrétního.

Metoda sebeléčení dává člověku konkrétní oslabené místo imunitního systému dýchací soustavy tak, že si ho může vlastní rukou nahmatat a masírovat. U lidí, kteří si udržují imunitní systém podle této metody, chřipkový virus nemá šanci chřipku spustit. Za více jak 30 roků používání této léčebné metody, tisíce lidí tvrdí, že si nepamatují, kdy měli onemocnění dýchacích cest a brali antibiotika.

Podstatou zánětu mandlí (angíny), zánětu průdušek, plic, je bakteriální stadium z fyzicky přítomných zánětů dýchací soustavy.  O těchto fyzicky přítomných zánětech zatím neví celosvětová medicínská věda a následně lékaři.  Ve zdravotnictví naordinují na tato onemocnění antibiotika, což vždy nestačí.  Neříkám, že léky nejsou potřebné, protože v těchto stadiích nemocí  jsou antibiotika nutná. Mnohokrát se však stává, že po dobrání antibiotik se nemoc  vrací. Je to proto, že antibiotika zabíjejí pouze bakteriie, ale neřeší přímo zánětlivá ložiska,  která produkují nové bakterie. Po dobrání antibiotik není nic, co by zabilo záněty vyprodukované nové bakterie, proto se nemoc umí vrátit.

Tato metoda likviduje prvotního původce (ložiska zánětu), která produkují vedlejší produkt (bakterie).

Stejný princip platí i při léčení nemocí horních cest dýchacích, respiračních alergií a jejich chronických stavů.

Další předností této metody je, že sebeléčení poskytuje pacientovi účinnou prevenci v tom, že pacient pomocí sebevyšetření dokáže včas odhalit chorobné zárodky na dýchací soustavě, které automasáží zastaví, a tak nedovolí zárodkům, aby se živelně zvětšily na vážné ložisko nemoci. Tím člověk dokáže pomocí vlastních schopností předejít nemocem a jejich nepříjemným příznakům. Může se Vám to zdát jako sci-fi, ale taková je realita. zánětlivá ložiska jsou u těchto onemocnění fyzicky přítomná a na ně platí přírodou zařízená zákonitost. Pokud se na ně cílí hloubková automasáž, zákonitě se hojí.

V knize “ Samoliečebný pud – samoliečba zápalových ochorení“, která je vydaná i v češtině s názvem

„Sebeléčebný pud –  sebeléčení zánětlivých onemocnění„, je zpracovaná sebeléčebná metoda,  která pochází ze Sebeléčebného pudu.

Kniha je učebnicí, ve které autor popisuje jak se provádí cílená hloubková masáž do ložiska nemoci. Pomocí návodů v knize-učebnici se stává každý sám sobě prvním lékařem – léčitelem.  Naučí se provádět dva základní úkony. Vyšetření – hledání příčiny zdravotního problému  a léčení – stanovení a používání léčebného prostředku, který umí vyléčit příčinu zdravotního problému. Kniha je přímým návodem jak se stát sám sobě lékařem a nepochybně si zaslouží být součástí vaší domácí lékárny.

Pokud někdo potřebuje léčení od pana Zakuťanského, nebo praktickou instruktáž a pomoc v začátcích používání sebeléčebné metody, naučit se léčení i dalších, může se přihlásit na seminář, který osobně vede pan  Zakuťanský.

Bližší informace o sebeléčebné metodě naleznete na webech: www.samoliecba.com http://rozkvet.cz

České republice můžete objednat i zakoupit  učebnici SEBELÉČEBNÝ PUD (česky), masážní pomůcku i účast na intenzivním semináři nebo kurzu „DOMÁCÍ SEBELÉČENÍ 80% NEMOCÍ SE ZÁNĚTY“ u spolupracovníka pana Zakuťanského –  Ing. Rudolfa Vondřicha  – Agentury Harmonie se čtyřlístkem  na adrese http://rozkvet.cz/shop/objednavky/OBJEDNAVKAZAKUTANSKY.htm

Více informací  a přihlášky na webu :  http://rozkvet.cz   e-mail:  info@rozkvet.cz   t.: +420 602 711 005

Zakoupením učebnice, masážní pomůcky, semináře nebo kurzu si pomůžete tak, že celý život se dokážete doma sebeléčit už sami a finančně podpoříte uvádění nově objeveného sebeléčebného pudu do životní praxe.