HOROSKOP PRO ROK 2018

Vítejte v roce 2018! Z hlediska numerologie se nacházíme ve dvojce. Tento rok se bude výborně hodit k navazování vztahů.

HOROSKOP PRO ROK 2018

Pokud chcete získat individuální rozbor přímo na míru, objednejte se na osobní konzultaci přímo k paní Markéte Steinbergerové, telefonický kontakt: 777 249 449 (nejlépe sms). Jako čtenář Nového Fénixu si vyžádejte výhodnější cenu se slevou.

PRO VŠECHNY ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU:

Beran (21.března – 19.dubna ) – Z dlouhodobého hlediska se budou planety Saturn a Jupiter chovat ve váš prospěch. Ohledně vaší kariéry vás čekají nové možnosti. Můžete očekávat cesty do zahraničí. Jupiter vám pomůže zdokonalit vaše dovednosti a zlepšit vaši kreativitu. Ti, kteří se podílejí na povoláních spojených s uměním, výrobou či možným prodejem, sklidí úspěch. Větší finanční výdaje čekejte na konci roku. V milostném životě, pokud jste již ve vztahu, budete schopni ovládat své emoce a vše budete mít pod kontrolou. V jarních měsících někteří z vás mohou vstoupit do nového vztahu. Nenechte se však unášet falešnými sliby. Chovejte se zodpovědně a rozhodujte se na základě svého svědomí. Poslouchejte svou duši a nezapomeňte meditovat, ať zmírníte případný stres a napětí ve svém životě. Pokud se vynasnažíte podniknout dobrodružné cesty propojené s pobytem v zahraničí u moře či výlety spojené s přírodou, dojde ke zvýšení vaší energie.

Býk (20.dubna – 20.května ) V roce 2018 se ohledně financí snažte zbavit všech nevýhodných půjček. Některé nevyhnutelné výdaje vám mohou narušit rozpočtové plány. Koncem roku 2018 se už začne ohledně financí blýskat na lepší časy a váš kariérní výkon bude na vrcholu. Díky tomu můžete očekávat hmatatelné výsledky. Ti, kteří se ještě vzdělávají nebo studují, se budou muset více snažit, ale tvrdá práce díky případné pracovní konkurenci se nakonec vyplatí. Do budoucna budou připraveni na tvrdou pracovní konkurenci. V roce 2018 budete mít silnou potřebu potěšit svého partnera více než kdy jindy. Tyto dobré úmysly prohloubí ve vaší rodině pocity důvěry a celkového štěstí po celý rok. Pokračujte dál a v milostném životě si vše užívejte naplno. V polovině roku by se mohli do vašich životů dostat potenciální partneři. Pro ty, kteří jsou již ve vztahu, to bude období velkého klidu a především spousta nezapomenutelných zážitků bez zbytečných stresů. Budete se cítit mnohem uvolněněji, jak po fyzické, tak po duševní stránce.

Blíženci (21.května – 21.června ) Během roku 2018 bude váš kariérní postup pomalý, ale stabilní. To vám pomůže dosáhnout výborné výkony ve vaší profesní oblasti. Ve svém snažení buďte obezřetní a na svém pracovišti se pokuste získat dobrou vůli nadřízených. Ohledně podnikání vám pomohou kombinované efekty planety Jupitera a Saturna. Své projekty v tomto roce snadno realizujete také díky své manuální dovednosti. Finanční situace bude skvělá. Jen se nezapomeňte vyhnout půjčkám, dluhům a snažte se žít v rámci svých finančních možností. Buďte také opatrnější při půjčování peněz druhým, neboť šance na jejich návrat může být relativně nízká. V záležitostech lásky vám pomůže pozice Jupitera a díky tomu si budete celkově svého života užívat. Nezapomeňte, že ve vašem stávajícím vztahu nesmí chybět kromě lásky, vzájemné tolerance a úcty také vášeň a touha. Případných důvodů k rozpadu současného vztahu může být nespočet. Jedním z těch větších kromě nevěry může být i stereotyp. Je pravděpodobné, že ztráta vaší fyzické a psychické síly může pocházet z rodinné či domácí disharmonie.

Rak (21.června – 22.července) Planety Saturn a Jupiter vám v roce 2018 přinesou řadu příležitostí pro další možný rozvoj. Buďte akční a nedejte se, jen tak budou vaše očekávání ve všech oblastech splněna. Pokud přemýšlíte o změně své pracovní pozice, pak vhodné období nastane koncem června. V první polovině roku 2018 mohou přijít nechtěné finanční výdaje. Druhá polovina tohoto roku už ale bude ve znamení růstu po finanční stránce. Vyhněte se však zbrklým nákupům a vysokým výdajům a raději si vytvořte nějaké ty úspory. V lásce i manželství udržujte své touhy a smyslné emoce raději pod kontrolou, ať se vyhnete zbytečným problémům s vaším miláčkem. Konec roku pro Vás nezadané přinese hodně odvahy a díky svému osobnímu kouzlu si dokážete přitáhnout potenciálního životního partnera. Jinak se snažte v tomto roce hodně odpočívat. Myslete pozitivně a nechte se obklopovat pozitivními lidmi. Zůstanete tak více akční a připravíte si cestu ke zdravějším zítřkům.

Lev (22.července –23.srpna ) V roce 2018 dojde u vás k radikálním změnám v osobním a profesním životě. Budete moci dělat více věcí než kdykoliv předtím. Díky vašemu elánu a neskutečné energii budete předávat nadšení a radost druhým. Lidé kolem vás budou mít pocit, že nic není nemožné, a tak to také bude! První polovina roku bude pro vás pracovně více namáhavá, ovšem jeho druhá polovina může vyvolat na vaší profesionální straně pocit stability a dalšího optimismu. Finanční situace se v letošním roce pro vás hodně vylepší. Jen buďte připraveni na nepředvídané výdaje, které by mohly vzniknout v průběhu celého roku. Planety Saturn a Jupiter budou nadále zlepšovat vaši smyslnou a citovou stránku vaší osobnosti. Nedovolte, aby mezi vámi a vaším partnerem vznikly komunikační neshody. Nezadaní lvi budou příjemně překvapeni, když zjistí, že s vysněným protějškem toho sdílí ještě mnohem více, než si mysleli. Váš vztah bude plný aktivity a zároveň velmi něžný. Pravidelná strava a cvičení bude cesta k vaší celkové spokojenosti.

Panna (23.srpna – 22.září) V roce 2018 budete muset zachovat dobrou rovnováhu mezi svým osobním a pracovním životem. Bude to v zájmu vašeho domácího blaha a štěstí. V pracovní kariéře vám zcela určitě pomůže splnit vaše profesionální cíle týmová práce. Obecně vzato budou muži průbojnější a v letošním roce je čeká štěstí i v milostných záležitostech. Pokud jste v dlouhotrvajícím vztahu, měli byste se připravit na to, že jej bude zapotřebí obrazně řečeno „restartovat“. Jinak všeobecně vaše láska a přitažlivost k opačnému pohlaví budou silnější než kdy jindy. Nezadaní, nyní můžete výrazně snáz překonat problémy, které vám láska přinesla v minulosti. Začnete znovu a s čistým štítem. Máte šanci setkat se s láskou svého života. Vaše současná rodina bude zdrojem síly a podpory, pokud jsou však vaše vztahy založené na pevných základech. Rok 2018 je pro vás také příznivý z hlediska přírůstku do rodiny. Jupiter s Uranem symbolizují rovinu růstu a nabádají vás, že pokud máte někoho blízkého v zahraničí, bylo by vhodné domluvit se na návštěvu. Hlavně se, pilné Panny, naučte opravdu vypnout, relaxovat a najděte si čas pro sebe. Relaxovat se dá mnoha způsoby. Dělejte věci, které vás baví. Tancujte, pište, malujte, čtěte, sportujte, choďte na koncerty, výstavy, do divadla a hlavně pečujte o osobní svobodu.

Váhy (22.září – 23.října ) V roce 2018 se máte věnovat více sobě a soustředit se více na sebe, než na ostatní. Věnujte se také svým osobním zájmům či zálibám, určitě vám to přinese zaručený úspěch. Pokud se v letošním roce ocitnete v nové práci, buďte tam přátelští a milí, ale nezapomínejte na to, že nejlepší pracovní vztahy jsou založeny na respektu a důvěře. Tyto dva aspekty jsou zase založeny na činnosti a výkonnosti, nejen na slovech. Pracovním výkonem v nové práci budete o sobě dávat vědět ve svém okolí. Popřemýšlejte i nad svým posláním, díky tomu najdete způsob, jak vyniknout. Ohledně peněz vám pomůže planeta Saturn finance lépe a bez velkého úsilí spravovat. Doba na investici do nemovitosti bude víc než vhodná. V lásce a manželství lépe porozumíte svým životním partnerům. Planeta Jupiter vám pomůže rozvíjet smysluplnější vztah s vaším partnerem. A ti, co lásku hledají? Za partnery si zvolíte silnější osobnosti, které vám do budoucna poskytnou potřebnou oporu a jistotu. Určitě novou lásku najdete a budete šťastni, protože být šťastni chcete. Plánujete-li svatbu na rok 2018, jistě nadešel ten pravý čas. Vaše energetické zásoby v tomto roce budou prostě vynikající.

Štír (23.října – 22.listopadu) V roce 2018 zažijete pocit vyrovnanosti, štěstí, klidu a svobody. V profesionálním životě se letos dostanete dál, víc než kdy předtím. Co se týče vašeho začínajícího či současného podnikání, svěřte své nové nápady papíru, ať konečně začnete vydělávat na svém talentu. První polovina roku je vhodná k investicím všeho druhu. Peněz bude dostatek, ale i tak si něco uložte pro horší časy. Saturn v Kozorohu je v tomto velmi konzervativní. Zaměřte se proto na pozemky, nemovitosti, či drahé kovy. Hmotné zabezpečení v průběhu roku se zlepší a stabilizuje. Znovu budete spokojeně žít. V milostném životě nastane pozitivní vývoj. Můžete se setkat a usadit s ideálními partnery na celý život. Samotě se raději vyhněte, ta vám dobře neudělá. Velmi přitažlivě zapůsobíte na jedince opačného pohlaví, budete obdařeni přímo božským sex-appealem, aniž byste se sami nějak snažili. Bude to naprosto přirozená přitažlivost. Co se týká vašeho těla a duše, nebude vám planeta Saturn činit žádné obtíže, jen pozor na sklon k citovému chladu. Snažte se uvolnit a využijte sílu vytrvalosti! Zlepšujte si kondici a sportujte.

Střelec (23.listopadu – 21.prosince) Zklamání a potíže, které jste zažili v minulých letech, nyní zmizí. Planetární pozice ukazují, že celkový pokrok bude dosažen během roku 2018 v mnoha oblastech. Kariérní vyhlídky také vypadají dobře. Přichází jedno z nejlepších období ve vašem životě, především v profesionální sféře. Předchozí rok pro vás znamenal mnoho nevyhnutelných výdajů. Nezapomeňte na nevyřízené účty, půjčky a další resty z minulého období. Dodržujte své finanční závazky a využijte veškerou svou sílu, abyste ušetřili, snažte se v letošním roce zlepšit svou finanční situaci. Během roku 2018 najdete cestu k jasnějšímu a šťastnějšímu milostnému vztahu. V milostných záležitostech se vám bude dařit, a to i přesto, že v zápalu boje občas „přestřelíte“. Pro všechny Střelce bude v roce 2018 nejdůležitější, aby našli cestu ke svému emočnímu já a snažili se svoje emoce dostat co nejlépe pod kontrolu. Cestujte, vzdělávejte se a poznávejte nové věci. Snažte se vyčistit mysl a domov od rušivých elementů. Najděte si způsob, jak obnovit svoji životní sílu! Navštěvujte kulturní představení a věnujte se tomu, co vás baví.

Kozoroh (21.prosince – 20.ledna ) V tomto roce 2018 máte příležitost vyniknout ve své profesní oblasti. Mohou však také existovat a přijít překážky ohledně kariéry. Nezapomeňte zůstat klidní, pracujte tvrdě – je to jen zkouška, stejně budete úspěšní. Případná týmová práce se vám také vyplatí. Vaše praktičnost a manažerské schopnosti vám pomohou v letošním roce dostat se na první místo žebříčku. V polovině roku můžete očekávat určité výdaje týkající se vašich blízkých. Rok je příznivý pro investování do pozemků a nemovitostí. Na konci roku si můžete dovolit finanční výdaje spojené s dobrodružstvím, cestováním a dovolenou. Milostný život v tomto roce bude skvělý, mnozí z vás budou mít možnost najít pravou lásku. Nechte se rozmazlovat svým současným partnerem. Sdělte mu své pocity, nezamlčujte, co se vám líbí a co ne. Ti, kteří jsou v manželském svazku, by se měli více zajímat o svého partnera a zjistit, co mu chybí, aby to nezačal hledat jinde. Ukažte mu, že vám na něm moc a z celého srdce záleží. Aby vaše tělesná schránka fungovala skvěle, snažte se být v tomto roce v pohybu. V případě, že na pohyb rezignujete, mohou nastat problémy s psychikou. Pravidelné procházky přírodou a výlety jsou nejlepším lékem na případný problém.

Vodnář (19.ledna – 18. února) Vodnáři budou mít šťastný rok, pokud jde o jejich finanční a materiální postavení. V průběhu celého roku budou vaše finanční prostředky docela uspokojivé. Tento rok bude pro vás velmi perspektivní z hlediska vašeho zaměstnání. Ohledně vaší rodiny a životního stylu by se vyplatila trpělivost. Nezapomeňte se vyhnout neshodám, případným sporům a hádkám všeho druhu. Buďte laskaví a milí. Snažte se zvítězit nad ostatními svým diplomatickým jednáním. Zaměřte se hlavně na lásku a uvidíte, jak se vám bude krásně pracovat. Všechna vaše úsilí budou mít pozitivní výsledky. Ohledně lásky a manželství si užívejte v roce 2018 společné zábavy, co to jen půjde. Páry, které spolu zůstaly a jsou stále šťastné, společně vydržely díky tomu, že se denně spolu smějí a sdílejí řadu vtípků, kterými dokážou v pravou chvíli vykouzlit na tváři toho druhého ten nejkrásnější úsměv. Dopřejte svému tělu co nejvíce sportovních aktivit a nezůstávejte v sedavém životním stylu, protože by to mělo vážné důsledky pro váš celkový fyzický stav v letošním roce. Jak to půjde, vyhněte se jídlům s vysokým obsahem tuku, jelikož váš trávicí systém bude pravděpodobně v tomto roce dosti citlivý. Na konci roku při troše úsilí se vám podaří dostat se do dobré kondice, což vás zároveň ochrání před jinými onemocněními.

Ryby (18.února – 20. března ) Pokud chcete vyniknout ve své kariéře a mít dobré výsledky, čeká vás spousta odříkání a maximální pracovní nasazení. Planety vám pomohou provádět některé radikální změny ve vašem životním stylu, kariéře a budoucím osobním životě. Už v prvním čtvrtletí roku 2018 vaše úsilí začne přinášet dobré výsledky. Hojnost vás bude provázet začátkem roku a vy si ji skutečně užijete. Na jaře dokonce můžete získat více peněz a zlepšit tak svoji finanční situaci. V letních měsících se budete rozhodovat, kam své peníze investujete nebo co si za ně koupíte. Zamyslete se nad dobrým a vyvážený přístupem ke své finanční situaci. Některé z vás čeká nabídka lepší práce, ale než dáte výpověď, ověřte si, zda je vaše nová práce jistá. V lásce vám nebude chybět vášeň ani romantika. Pokud jste dosud nenašli toho pravého partnera do života a stále hledáte, mohlo by vás zajímat, že právě rok 2018 vám to umožní. Jestliže už partnera máte, ale zdá se vám, že z vašeho vztahu vyprchala prvotní zamilovanost a rádi byste mezi sebe vrátili totéž jiskření jako na začátku, otevřeně si promluvte a řekněte si navzájem, jaké máte touhy, potřeby a přání. Jen tak najdete uspokojení ve své lásce, sexu a celém manželském životě. Rok 2018 bude pro Ryby rokem nevyhnutelných změn, které je třeba udělat pro lepší budoucnost.

 

Připravila: Markéta Steinbergerová, vědma a věštkyně

Pokud chcete získat individuální rozbor přímo na míru, objednejte se na osobní konzultaci přímo k paní Markéte Steinbergerové, telefonický kontakt: 777 249 449 (nejlépe sms). Jako čtenář Nového Fénixu si vyžádejte výhodnější cenu se slevou.