HOROSKOPY NA KVĚTEN 2019

HOROSKOPY NA KVĚTEN 2019

ASTROLOGIE JE JEDNOU ZE TŘÍ NEJSTARŠÍCH HERMENEUTICKÝCH DISCIPLÍN, K NIMŽ PATŘÍ: ALCHYMIE (TĚLO), MAGIE (DUŠE), MAGIE (DUŠE) A ASTROLOGIE (DUCH). ASTROLOGIE SE ZABÝVÁ ZKOUMÁNÍM SYMBOLICKÝCH SOUVZTAŽNOSTÍ MEZI DĚJI NA OBLOZE A DĚJI ODEHRÁVAJÍCÍMI SE VE VŠECH POZEMSKÝCH ROVINÁCH.

NAHLÉDNĚME DO ZVĚROKRUHU, CO OČEKÁVAT A ČEMU SE NAUČIT V KVĚTNU 2019.

znamení beran
BERAN 20. 3.–20. 4.
Berani budou mít zvláště počátkem měsíce tendenci bojovat svým ostrým jazykem, ve slovních přestřelkách si budou vyloženě libovat, často bez ohledu na společenská pravidla. Budou ale tvrdě narážet na své okolí, které je rychle odkáže do patřičných mezí (Merkur, pán řečníků, v Beranu v kvadratuře na Saturna, pána přísného řádu). Až po Novoluní (4. 5.) se Beranům podaří vytříbit jejich projev natolik, že budou mít šanci v různých jednáních či řečnických projevech uspět.

znamení býk
BÝK 20. 4.–21. 5.
Býci si mohou naplno užívat májového vábení jarní přírody a radostí z nových a podnětných setkávání. Obzvláště zajímavý pro ně bude (a to především pro Býky narozené kolem 23. dubna) čas úplňku (18. května), kdy se bouřlivák Uran setká s milostnou Venuší v Býku a roznítí v jejich žilách spolu s Lunou ve Štíru nové touhy, erotickou přitažlivost a přinese čerstvý vítr do partnerských vztahů. Tato konstelace může též jindy opatrným Býkům náležitě provětrat peněženky.

znamení blíženci
BLÍŽENCI 21. 5.–21. 6.
Blíženci jakoby se probudili ze sna (z vlivu Neptuna), jejich aktivity začínají být konstruktivní (Mars v Blížencích do 17. května). Někdy si těch akcí začnou na svá bedra nakládat příliš mnoho a nebudou zvládat zakončování svých projektů. Když pak přejde Mars do znamení Raka, Blíženci si trochu oddechnou a věnují se diskusím nebo studiu. Se vstupem Slunce do jejich znamení už budou připraveni plně vychutnávat rozkvetlé a voňavé meze a užívat si rozličných hrátek v přírodě.
znamení rak
RAK 21. 6.–22. 7.
Rakům narozeným kolem 10. až 15. července vyplynou na povrch nové podněty z minulosti, které mohou znovu a anachronicky emocionálně prožívat a řešit. 9. a 10. května, kdy bude Luna, mocná čarodějka, procházet jejich znamením a vyloví z mlžných oparů dávné příběhy, budou mít Raci co zpracovávat. Mars vstoupí do znamení Raka 16. května a bude se snažit Raky zašité ve svých ulitách vytlačit z planých a zacyklených úvah do smysluplného života tady a teď.

znamení lev
LEV 22. 7.–23. 8.
Energie převažujících planet v Býku může ve Lvech vzbuzovat pocity připoutanosti k vlastním životním okolnostem, k práci, škole, rodině. Uran v Býku donutí především Lvy narozené na počátku znamení k pořádnému, halasnému lvímu protestu, aby ukázali, kdo je tady pánem a uvolnili nahromaděné emoce. Slunce v Blížencích zase Lvy rozveselí a zbytek měsíce prožijí v podmanivé hravosti a výpravami za milostným dobrodružstvím. Platí zvláště pro Lvy narozené kolem 13. 8.

                                                   PŘEDPLAŤTE SI ČASOPIS NOVÝ FÉNIX ZDE.

                                     TVOŘTE SPOLEČNĚ S NÁMI PROSTOR PRO INSPIRACI NA CESTĚ ŽIVOTEM.
znamení panna
PANNA 23. 8.–23. 9.
Pracovité Panny budou v čase zemského Býka ještě pracovitější, všechno se bude jen blýskat čistotou. Kolem Novoluní (4. 5.) mohou ale svou neúnavnou píli přehnat natolik, že jim to může uškodit na zdraví. Bylo by záhodno, aby si v té době dopřály pár dní slastného lenošení. Až posléze přejde v polovině měsíce Venuše do Býka a Mars do Blíženců, probudí se i v Pannách erotické víření a příroda se už o ně postará.

znamení váhy
VÁHY 23. 9.–23. 10.
Váhy mohou být na počátku měsíce zaskočeny dobyvatelskými choutkami ze strany druhého pohlaví, dokáží se však diplomaticky a taktně ubránit. Během úplňku (18. 5.) objeví vlastní touhy a energie jejich milostného života zajiskří a bude gradovat. Se vstupem Slunce do Blíženců (21. 5.) bude pak jejich sebevědomí růst. Některé Váhy se ale budou muset potýkat s vážnějšími existenčními starostmi.

znamení štír
ŠTÍR 23. 10.–22. 11.
V období pobytu Slunce v opozičním znamení Býka se mohou Štíři cítit příliš oslněni hřejivým jarním Sluncem a všeobecně lehkovážnou koketující náladou, a když na ně zajiskří Venuše v konjunkci s Uranem z Býka, může se jejich milostný život obrátit vzhůru nohama a pak budou donuceni hrát si na schovávanou a uchylovat se do nejrůznějších skrýší, aby se ukryli před následky takového jiskření.
znamení střelec
STŘELEC 22. 11.–21. 12.
Střelci se odhodlaně pustí do realizace svých sofistikovaných plánů. S akčním Jupiterem ve svém vlastním znamení, který je v opozici k Marsu v Blížencích, snadno propadnou přesvědčení, že jim vše báječně jde a že jsou mistry nad mistry, že dokáží všechno na světě. Pak se lehce pustí do rychlostí, na které už jim síly a um nebudou stačit a někde ztroskotají. Proto si musí kontrolovat hranice svých možností a neustále si zjišťovat, zda na další krok mají.

znamení kozoroh
KOZOROH 21. 12.–21. 1.
Kozorozi roztají ze své obvyklé strohosti a přísnosti díky ozáření silnými energiemi přicházejícími od milostného zemského Býka. Učarují jim pohledy na svěží zeleň parků a zahrad, na mladé dívky na ulicích, Kozorožky se budou zase těšit z obdivných pohledů mužů. Zajiskří se jim v oku a náhle začne nová, svěží milostná hra. V době úplňku jindy spořiví Kozorozi rádi pustí nějaký ten peníz na novou blůzičku pro sebe či pro part- nerku. Jen lidé narození kolem 15. ledna budou možná čelit složitějším životním situacím.

znamení vodnář
VODNÁŘ 21. 1.–18. 2.
S přesilovkou planet v Býku si svobodydychtiví Vodnáři hned tak jednoduše neporadí. Rádi by se třeba vzdálili od zaběhnutého režimu, někam odjeli, nebo něco jiného změnili, ale péče o hmotné statky, potřeba udržet za každou cenu práci, partnerku nebo rodinu je bude držet na místě a při zemi. Až Slunce pokročí do znamení Blíženců, Vodnářům se uleví, uvolní se jim pouta a rozlétnout se kam budou chtít.
znamení ryby
RYBY 18. 2.–20. 3.
Do znamení Ryb vstoupí v době Novoluní Černá Luna, ta může láskyplnou a důvěřivou Rybí energií pořádně zamávat. Je to tvrdá dáma, bere si, co se jí líbí, přitlačí vždy na to pravé „kuří oko“. Ryby si v tento čas musí dát pozor na falešné, zrádné jednání od lidí, od nichž by to nikdy nečekaly. Ryby, které se obecně dokáží napojit na nejjemnější informační zdroje, budou při květnovém úplňku obdařeny obzvláštní jasnozřivostí a všechny falešné karty hravě odkryjí.

Připravila Ing. Kateřina Marie Posoldová, astroložka
Ilustrace: fotolia.com

Horoskop byl zveřejněn v DUBNOVÉM ČÍSLE NOVÉHO FÉNIXE, KDE NAJDETE TAKÉ BOHATOU NUMEROLOGICKOU PROGNÓZU.

NECHTE SE INSPIROVAT ZAJÍMAVÝMI ČLÁNKY A PŘEDPLAŤTE SI NOVÉHO FÉNIXE, KTERÝ VÁM BUDE PRAKTICKÝM PRŮVODCEM I RÁDCEM NA CESTĚ SPOKOJENÝM ŽIVOTEM. NYNÍ NAVÍC ZA VÝHODNOU CENU 399 KČ Z 501 KČ. PŘEDPLATNÉ SI OBJEDNEJTE PROSTŘEDNICTVÍM JEDNODUCHÉHO WEBOVÉHO FORMULÁŘE ZDE.