HOROSKOPY NA LÉTO 2019

HOROSKOPY NA LÉTO 2019

ASTROLOGIE JE JEDNOU ZE TŘÍ NEJSTARŠÍCH HERMENEUTICKÝCH DISCIPLÍN, K NIMŽ PATŘÍ: ALCHYMIE (TĚLO), MAGIE (DUŠE), MAGIE (DUŠE) A ASTROLOGIE (DUCH). ASTROLOGIE SE ZABÝVÁ ZKOUMÁNÍM SYMBOLICKÝCH SOUVZTAŽNOSTÍ MEZI DĚJI NA OBLOZE A DĚJI ODEHRÁVAJÍCÍMI SE VE VŠECH POZEMSKÝCH ROVINÁCH.

NAHLÉDNĚME DO ZVĚROKRUHU, CO OČEKÁVAT A ČEMU SE NAUČIT V LÉTĚ 2019.

znamení beran
BERAN 20. 3.–20. 4.
Na Berany budou působit po celé dva prázdninové měsíce Mars a Jupiter ze spřízněných ohnivých znamení a budou je tak podporovat ve vykonávání velkých věcí a činů, v lásce, v úspěšném klání na sportovních kolbištích nebo v rychlém postupu na vyšší pozice. Takové působení bude nejsilnější kolem 25. července. Berani narození mezi 5. až 13. dubnem budou muset své aktivity přizpůsobit silným transformačním tlakům a zpracovávat své prohřešky minulosti.

znamení býk
BÝK 20. 4.–21. 5.
K Býkům nemusí být planeta Mars ve Lvu moc přívětivá, bude je čas od času stavět do konfrontačních pozic, jmenovitě kolem 12. července, kdy dojde ke kvadratuře Marse ve Lvu s Uranem v Býku, což může Býky, zvláště narozenými koncem dubna, pořádně otřást, ale též pomoci prolomit edy v některých zatvrzelých srdcích, odplavit staré křivdy a odpustit.

znamení blíženci
BLÍŽENCI 21. 5.–21. 6.
Energie znamení Raka (do 23. 7.) bude podporovat Blížence v bezbřehém snění o dalekých, exotických krajinách a prázdninových dobrodružstvích. Až pak Slunce vstoupí do znamení Lva, rozjedou se naplnit své fantastické sny. Jen si budou muset dávat pozor, aby své možnosti příliš nepřecenili a nedostali se na cestách do nějakých lapálií s úřady nebo nedorozuměním následkem jazykových kotrmelců. Až vstoupí Slunce do znamení Panny (23. 8.), bude čas na urovnání všech přestřelků a na nastavení nového pracovního programu.
znamení rak
RAK 21. 6.–22. 7.
Raci si Slunce ve svém vlastním znamení (do 23. 7.) dokonale užijí – voda, koupání, moře, cestování, ale i trochu rodinné pohody o dovolené. Ale už v době novoluní (2. 7.) ucítí onu naléhavou sílu volající je z hlubin dávných časů. Ten, kdo bude připraven řešit regresi do minulosti, bude moci s výhodou využít právě času novoluní. Po zpracování záhadných, tajemných příběhů přijde úplňkové světlo očisty, pochopení, nového nastartování. Avšak zaháčkovaná Venuše znovu polapí mnohé Raky do osidel lásky.

znamení lev
LEV 22. 7.–23. 8.
Prakticky celé prázdniny budou naplněny vydatnou ohnivou Lví silou bojovného Marse a v době novoluní (1. 8.) budou ve Lvu všechny osobní planety (Slunce, Luna, Merkur, Venuše, Mars). Lvi budou jen zářit, řádit, vyhrávat všechny soutěže a zápasy. Budou obdivováni a milováni všude tam, kam zamíří. Jen by měli ubrat na svém hvězdném předvádění se a zapojit své laskavé, hřejivé srdce, kapička skromnosti neuškodí! Čas Slunce v Panně už je naučí aspoň o malinko větší pokoře.

                                                   PŘEDPLAŤTE SI ČASOPIS NOVÝ FÉNIX ZDE.

                                     TVOŘTE SPOLEČNĚ S NÁMI PROSTOR PRO INSPIRACI NA CESTĚ ŽIVOTEM.
znamení panna
PANNA 23. 8.–23. 9.
Panny budou opět popoháněny silnými energiemi přicházejícími z ostatních zemských znamení (Kozoroh, Býk) k horečné činnosti, k boření starších struktur a výstavbě nových, pevných, autentických, a to v různých životních oblastech. Jejich horlivá aktivita se bude ještě stupňovat, Ale z protilehlých Ryb se ozývá Neptunův zastřený, avšak důrazný hlas, který by rád vše hrubě materiální odplavil a nechal Panny slastně lenošit někde u vody.

znamení váhy
VÁHY 23. 9.–23. 10.
Citlivé jazýčky Vah budou pod parným letním sluncem často rozkolísány přílišnou přecitlivělostí. Mohou se setkat s manipulacemi ve vztazích, s nimiž si nebudou vědět rady. A teprve až trochu poodstoupí od svých bublavých emocí, dokáží se energicky rozhodnout, skoncovat se svými peripetiemi a vybrat pro sebe to, co má pro ně skutečnou hodnotu. Během srpna pak opět pozvolna pocítí znovu rovnováhu a citovou stabilitu a znovu je svět spatří jako přátelské, přívětivé a taktní bytosti.

znamení štír
ŠTÍR 23. 10.–22. 11.
V době panování znamení Raka, obzvláště kolem novoluní (2. 7.) a úplňku (16. 7.) budou Štíři oplývat zesílenými intuitivními až jasnovidnými schopnostmi, což je povede k správnému řešení svých osobních problémů, například najdou toho správného partnera nebo ten správný prostor ke svému žití a konání. Často se jim podaří nahlédnout do něčeho, co jim raději mělo zůstat utajeno a budou se s tím muset srovnat. Až Slunce postoupí do znamení Lva, opět vystrčí své drápky k boji a budou tvrdě obhajovat své nově nabyté pozice.
znamení střelec
STŘELEC 22. 11.–21. 12.
Střelci budou s nadšením cestovat a hnát se za zajímavými dobrodružstvími, vůbec se jim nebude chtít řešit pro ně v tuto chvíli zanedbatelné, přízemní situace, jako jsou například slzičky citových vyděračů (Slunce v Raku). Srpnové Slunce ve znamení ohnivého Lva Střelce ještě více probudí, už je nic nezastaví před uskutečňováním jejich plánů. Až budou vstupovat v druhé polovině srpna postupně osobní planety do znamení Panny, budou Střelci donuceni zpomalit svůj halasný úprk a začít analyzovat své dosavadní kroky.

znamení kozoroh
KOZOROH 21. 12.–21. 1.
Kozorozi budou směrováni ke zvýšené péči o své rodiny či jiné svěřence, s chutí je povedou ven do přírody, nejlépe do skalních měst, kde načerpají novou sílu od kamenných velikánů. V druhé polovině srpna pak už budou přesyceni prázdninovým lenošením a s plným nasazením se opět vrhnou do pracovního procesu. Pro Kozorohy, kteří se narodili 21. až 30. prosince, nebude vždycky prázdninový čas lehkou a příjemnou procházkou, budou stavěni tváří v tvář skutečnostem, které je donutí se nad svým životem hodně zamyslet.

znamení vodnář
VODNÁŘ 21. 1.–18. 2.
Vodnáři se o prázdninách rozjedou s pocitem naprosté svobody do všech možných stran. Přesto však budou v červenci nejednou zaskočeni citovými tlaky pocházejícími od partnerů nebo rodinných příslušníků, kteří se budou pokoušet jejich pocity svobody či osvobození řádně okleštit. V době Slunce ve Lvu se budou Vodnáři častěji setkávat s konfrontačními situacemi a budou muset za svou svobodnou svébytnost bojovat. Koncem srpna, zvláště v době novoluní,Vodnáři znovu zorganizují své síly k pracovnímu nasazení.
znamení ryby
RYBY 18. 2.–20. 3.
Ryby budou v době procházení Slunce a dalších planet znamením Raka ve svém vodním živlu, budou si lehce proplouvat různými úskalími, nejlépe jim bude na mořském pobřeží. Ale v jejich znamení bude kromě vládce Ryb Neptuna i Černá Luna, která miluje různé svody a zákeřnosti a nepřístojnosti. Proto pozor na zbytečná nedorozumění či záludnosti. Pokud budou řešit důležitější transakce, například koupě, prodeje, finance, bude dobré, když si smlouvy velice důkladně přečtou, než obchod uzavřou.

Připravila Ing. Kateřina Marie Posoldová, astroložka
Ilustrace: fotolia.com

Horoskop byl zveřejněn v LETNÍM DVOJČÍSLE NOVÉHO FÉNIXE, KDE NAJDETE TAKÉ BOHATOU NUMEROLOGICKOU PROGNÓZU.