HOROSKOPY NA LÉTO

HOROSKOPY NA LÉTO

Letní horoskopy Markéty Steinbergerové.

 

V letních měsících vás čeká společenský život s vašimi nejlepšími přáteli. A Kdo by nechtěl strávit teplé noci pod hvězdami se svojí láskou! Zapomeňte na stud a všechny okolnosti využijte ve svůj prospěch. Během léta dojde k oživení lásky a vášně ve stereotypních manželstvích, kde spolu manželé prožili již více let. Nezapomeňte, že láska, úcta, tolerance a vzájemné pochopení jsou základními kameny jakéhokoliv spokojeného vztahu. Mnoho párů se rozhodne, že založí rodinu. Srpnové novoluní ve Lvu nám přinese ohromnou energii do nových začátků. Nezapomeňte, že můžete začít novou životní kapitolu a vrhnout se do nových aktivit. Nebojte se změnit své dosavadní profesní zaměření a splňte si své životní plány, bojujte a nevzdávejte se.

Ohnivá znamení nás budou nabádat k tomu, abychom následovali naše srdce a sdíleli vztahy s těmi, kteří vyvolávají naše pocity lásky.

Vzdušná znamení si nezapomenou připravit pas, peníze a hlavně zabalit vše potřebné a užít si zaslouženého odpočinku po kolotoči povinností v práci a doma. Jednoduše hurá za sluníčkem, koupáním, výlety či dovolenou u moře.

Pro vodní znamení bude především vhodná doba k častým přestávkám, k relaxaci a užívání svého života podle svých představ. Dokonce i v zaměstnání či v podnikání si můžete užít výborné chvíle se svými spolupracovníky a kolegy, s nimiž se cítíte dobře.

Zemská znamení bude určitá síla povzbuzovat k tomu, aby pomáhali těm, které milují. Díky tomu budou mít jejich miláčci snadnější a šťastnější život a zemská znamení lepší pocit.


ZNAMENÍ BERANBeran – 21.3. –20.4.
Červenec proběhne v romantickém duchu. Koncem července a začátkem srpna se nevyhnete společenskému životu. V tomto období možná potkáte člověka svého srdce. Zájem o vás projeví typy schopné silných vášní. Budete mít pocit, že vám jejich pouhá přítomnost velmi pomáhá. Místo, aby z vás energii čerpali, jako by ji spíše podporovali. Ohledně vaší rodiny pocítíte vzájemnou pozitivní jednotu s rodiči a potomky.
V srpnu pocítíte touhu lépe vypadat i žít a v důsledku toho se zvýší vaše výdělečné schopnosti. Bude načase porozhlédnout se kolem sebe po nových zdrojích kapitálu. V průběhu měsíce se vám podaří dosáhnout toho, po čem toužíte.

 

ZNAMENÍ BÝKBýk – 20.4–21.5.
V červenci by ve vašem životě mohlo dojít k významným změnám. Pokud jste ženatý (vdaná), můžete očekávat přírůstek do rodiny. Pokud jste svobodní a vaše finanční situace je již uspokojivě vyřešena, můžete se připravit na změnu stavu. Budete mít co do činění s mladými lidmi nebo jedinci, kteří mají navzdory svému stáří mladé myšlenky. Koncem července dostane u vás zelenou cestování a budete mít vynikající příležitost zapomenout na práci.
Radost vám v srpnu udělá, když o svůj domov budete pečovat, zařídíte jej pohodlnějším a krásnějším nábytkem. Začátkem září bude nejvhodnější doba také pro nákup nových koberců, závěsů a bytových textilií. Určitě to finančně zvládnete, protože dojde k podstatnému zvýšení vašich výdělečných schopností a možná vás čeká nějaká finanční odměna navíc.

 

ZNAMENÍ BLÍŽENCIBlíženci – 21.5–21.6.
V červenci budete mimořádně přitažliví pro přizpůsobivé typy, obdařené schopností komunikovat a konverzovat. Vás budou přitahovat lidi bezstarostní, optimističtí, kteří kolem sebe nešíří špatné energie a mají rádi společenský život. Čím spokojenější a šťastnější v červenci budete, tím více prospějete svému fyzičnu. Během července dostanete příležitost udělat něco pro svou kariéru a budete myslet pozitivněji. Zaměstnavatel či váš nadřízený vám vyjde vstříc. Vaši kolegové se na vás stanou více závislí. Tento měsíc se společnosti nejspíš nevyhnete, ale v srpnu budete skutečně ve svém živlu. Pokud budete diplomaty, podaří se vám získat téměř vše, po čem toužíte. Ukvapeným jednáním můžete naopak hodně ztratit.

 

ZNAMENÍ RAKRak 22.6–22.7
V letních měsících budete mít vynikající intuici. Poznáte, co je pravé a skutečné. Určitě se dozvíte jak lépe o sebe pečovat
a budete mít tolik sebedůvěry, aby jedince, kteří ve vašem životě nemají jiné poslání než vám ho znepříjemňovat, dokázali poslat „k šípku“.
V srpnu se zaměřte na váš domov, majetek a manželství. Srpen je pro vás Raky příznivý i významný měsíc, kdy se nejspíše dozvíte tajemství. Uvidíte něco, co jste pravděpodobně vidět neměli, a to platí jak pro osobní tak profesionální život. Možná budete muset dokonce složit slib mlčení. A ještě lepší zpráva je to, že byste se mohli „bláznivě zamilovat“ pravděpodobně do člověka narozeného ve znamení Lva nebo Panny. Díky vašemu osobnímu kouzlu a sexuální přitažlivosti zažijete lásku, která bude opětovaná.

 

ZNAMENÍ LEVLev 23.7. –23.8.
V červenci budete úspěšní díky sebedisciplíně, kterou můžete později uplatnit při studiích, v koníčcích, všeobecných zájmech, rozhovorech i na letních cestách v zahraničí. Těsně za polovinou měsíce se posílí váš milostný život a můžete očekávat romantické dobrodružství, možné námluvy, velkou odvahu a fantazii v milostném životě. Nezapomeňte v tento čas ani na své přátele. Zkuste někam vycestovat, nebudete zklamaní.
Letní měsíce budou příznivě nakloněné výletům mimo domov a obdivování krás naší země, která leží v srdci Evropy, to každý ví. Ženy Lvice díky své intuici budou dopředu vědět, co se má stát, nejenom co se týče lásky a romantiky, ale také v zaměstnání a kariéře.

 

ZNAMENÍ PANNAPanna 23.8–22.9.
Během července budete přitahovat jedince narozené ve znamení Býka, Berana a Vah, jejichž vztahy k vám budou velmi upřímné a vřelé. V letních měsících zažijete tajné schůzky, setkání za zavřenými dveřmi a možná i romantický vztah s člověkem, který očekává intenzivní milostný život. Většinou se vám vše podaří díky vrozené diplomacii. Prohrávat budete pouze tam, kde své názory budete chtít prosazovat.
Srpen vám zajišťuje dobré vyhlídky pro obchod a případné uzavření obchodních smluv. Určitě budete ve svém živlu a po celý měsíc si povedete dobře. Naskytne se vám mimořádná příležitost ke zvýšení příjmu a pro zadané páry mohou přijít otázky související s manželstvím a dětmi. Instinkt vám napoví, kde to možná jen trochu skřípe a kde máte dbát zvýšeného úsilí.
ZNAMENÍ VÁHYVáhy 23.9–23.10.
Celkově bude červenec pro vás společenský měsíc. Dojde k posílení nedávno uzavřených přátelství. Čeká vás spousta spřízněných duší. To, že je poznáte, vám velmi prospěje, protože jejich přičiněním se totiž probudí k životu vaše umělecké vlohy. Vaši přátelé budou ohromeni vaším častým optimistickým postojem. Veškeré domácí záležitosti se budou vyvíjet k vašemu potěšení a dojde ke vzácné shodě názorů vašich nejbližších. Měsíc proběhne ve znamení zvýšené přitažlivosti pro opačné pohlaví. Můžete poznat člověka s velkou fyzickou přitažlivostí. Štěstí vám přinesou zrozenci ve znamení Berana, Blíženců, Lva, Panny
a Střelce. V průběhu celého měsíce budete mít vynikající příležitost lépe a hlouběji pochopit děti včetně svých vlastních.

 

ZNAMENÍ ŠTÍRŠtír 24.10–22.11.
V první polovině července jako by byla všechna řešení kolem nás zahalena tajemstvím. Můžete mít pocit, že vše je příliš složité a obtížně zvládnutelné. Nebudete schopni správně chápat minulé události. Hlavně si ale nezoufejte, protože v okamžiku, kdy vám bude vše připadat neřešitelné, může se na vás zčistajasna usmát štěstí. V druhé polovině července pocítíte silnou touhu cestovat. V srpnu si nelamte hlavu finančními záležitostmi, protože se vám naskytnou skvělé pracovní příležitosti. Čekají vás přímo závratné skoky v kariéře. Koncem srpna můžete mít pocit, že váš partner (partnerka) nebude dost vášnivý (vášnivá), a budete ho (ji) z těchto nedostatků chtít obvinit. Také si dejte pozor na žárlivost!

 

ZNAMENÍ STŘELECStřelec 23.11–21.12.
V červenci budete přitahovat bohaté lidi. Pokud jste svobodní, můžete dostat nabídku k sňatku. Zadaní Střelci, pokud jste ženatí (vdané), očekávejte příchod přírůstku do rodiny. Měsíc srpen k vám bude tak příznivý a laskavý, že budete mít pocit, jako byste drželi v rukou roh hojnosti! Ve vašem životě budou v průběhu srpna občas hrát významnou roli lidé narození ve znamení Lva a Vodnáře. Ukazují se vám slibné styky v souvislosti s kariérou a podnikatelskou činností. Na obzoru je možnost získání finančního obnosu. Nezapomeňte tedy udělat něco pro skutečnou realizaci svých pracovních a finančních zájmů s Beranem, který má v sobě velký temperament a nezastavitelnou energii.

 

ZNAMENÍ KOZOROHKozoroh 22.12–20.1.
Celkově pro vás bude červenec jedním z nejplodnějších, nejdynamičtějších, nejromantičtějších měsíců. Svobodní i ženatí (vdané) můžete něco podniknout a využít významný krok v kariéře. Také můžete očekávat, že vás někdo pozve na delší cestu či společenskou událost. Koncem července vás členové rodiny budou nutit do koupě nového nábytku. V úvahu přichází i zahradní nábytek. Pokud jste svobodní a nebudete si dávat pozor, mohli byste se zaplést do velmi složitého manželského trojúhelníku. Srpen je také vhodný pro cestování a tím i uplatnění vašich jazykových znalostí. Díky cestování poznáte, že existují „spřízněné duše“.

 

ZNAMENÍ VODNÁŘVodnář 21.1–20.2.
Červenec přeje lásce. Nezadaní Vodnáři budou mít tento měsíc velkou šanci potkat člověka, do kterého se zamilují. Pokud se vá ale nedaří získat srdce člověka, který se vám moc líbí, pokuste se o to začátkem srpna. Srpen vás také obdaří spoustou energie a síly pro lásku, romantiku a případné námluvy. Do konce letních měsíců se můžete věnovat rodinným piknikům a oslavám. Koncem léta se můžete spolehnout na vynikající intuici ohledně investic. Začátkem září budete přitahovat optimisty, lidi, kteří věří ve svůj osud a dokáží se prosadit ve vedoucích postaveních. V druhé polovině září s nimi strávíte příjemné chvíle a budete mít další příležitost se pracovně posunout dopředu.

 

ZNAMENÍ RYBYRyby 21.2–20.3.
Především období v druhé polovině července bude přát vašim osobním zájmům. Navíc se vám opakovaně naskytne příležitost těžit z uplynulých zkušeností. Do konce prázdnin čekejte peněžní částky na vaše bankovní konto! Ohledně lásky budete nadmíru přitažliví pro milovanou osobu, člověka s nimž jste prožili hodně vzrušujících chvil. V zóně lásky bude měsíc srpen možná tím nejromantičtějším měsícem celého roku. Očekávejte možnou nabídku k sňatku. Vy, kteří ještě váháte v této otázce, budete mít tento měsíc spoustu skvělých příležitostí účastnit se společenského života a potkat člověka svého srdce. Ve druhé polovině pocítíte touhu cestovat a pokud to bude možné, uskutečníte alespoň fantastické výlety.

 

Celou předpověď najdete také v tištěné podobě v letním dvoučísle Nového Fénixu č. 7-8.

Ilustrace: mandaly Ivany Stonjekové, www.mandalyivanystonjekove.cz