JE NÁŠ SVĚT SKUTEČNÝ, NEBO ŽIJEME VE ZMANIPULOVANÉ REALITĚ? ZEPTEJTE SE „KONSPIRAČNÍHO GURU“ DAVIDA ICKA

David Icke, bývalý profesionální sportovec, novinář a chvíli i politik, je již dlouho vnímán jako badatel a filosof s nálepkou „konspirační teoretik“. Každý, kdo se v dnešní době zajímá o pozadí a smysl současného světového dění, se s jeho jménem setkal. V sobotu 8. 10. 2016 můžete navštívit seminář, na kterém David Icke poodhalí tajemství a skryté informace aktuálního dění.

JE NÁŠ SVĚT SKUTEČNÝ, NEBO ŽIJEME VE ZMANIPULOVANÉ REALITĚ? ZEPTEJTE SE „KONSPIRAČNÍHO GURU“ DAVIDA ICKA

S více než dvaceti nejprodávanějšími knihami a miliony fanoušků po celém světě, díky informacím, které nashromáždil během 25 let podrobného výzkumu, se David Icke vydal na celosvětové turné Worldwide Wake Up Tour (Celosvětové probuzení), během kterého povede seminář také v Praze. Čím více se svět přibližuje vizím, které popisuje, tím více se stupňuje zájem veřejnosti o jeho práci. David Icke se snaží ukázat lidem, že bez ohledu na to, jak špatně a beznadějně věci mohou vypadat, může lidstvo přežít a prosperovat (pokud to nevzdá a bude pokračovat ve zvoleném směru).

Ickovy závěry jsou tak překvapivé, že jen těžko zapadají do zažitého schématu života lidí obklopených tradičním vzděláním, náboženstvím, politikou, zdravotnictvím a masmédii. A jakkoli mohou znít jeho závěry bláznivě, při bližším zkoumání a po nějaké době mu skutečně světový vývoj dává plně za pravdu.

Na svém turné i ve své poslední knize „Život v přeludu (…a jak se z něj probudit)“, která vyjde u příležitosti pražského semináře, shrnuje svou dvacetiletou práci a přináší dokonalou analýzu stavu, ve kterém se Země i lidská společnost na prahu 21. století nachází. Čtenář se v této knize může dozvědět, jak funguje náš svět – kdo ho řídí, za jakých podmínek a jakých nástrojů k tomu využívá. Zjistí, že většina lidí je uzavřených ve svém přeludu, jak David říká, fantomovém Já, ze kterého bychom se měli probudit, protože směřujeme do ještě většího technologického zotročení. Přidává i několik návodů, jak bychom to měli udělat. „Je už nejvyšší čas povstat, nebo pak dlouhodobě nést následky,“ říká David Icke. Novou knihu Davida Icka „Život v přeludu (…a jak se z něj probudit)“ vydává Jiří Maria Mašek a osud.cz a do distribuce se dostane 7. 10. 2016 za cenu 490 Kč. Na přednášce bude kniha k dispozici za zvýhodněnou cenu, stejně jako dotisk autorovy předchozí knihy „Jen Nekonečná Láska je skutečná (… a vše ostatní je iluze!)“.

Celodenní seminář proběhne ve Velkém sále paláce Lucerna od 10 do 22 hodin. David Icke se bude věnovat příčinám celosvětových problémů, jejichž kořeny jsou na úrovni jednotlivce. Ukáže nám jakým způsobem je zmanipulováno přímo naše vnímání reality, ve které žijeme, jak je programováno naše myšlení, naše cítění, naše vůle i naše fyzická těla. Ti, kdo byli na jeho první návštěvě v Praze v září 2010, vědí, že se jedná o nezapomenutelnou a nenahraditelnou zkušenost.

Hlavní témata přednášky:

•    „Měsíční matrix“…je náš Měsíc záměrně vytvořených umělým tělesem?
•    „Struktura královských linií“… původ a účel královských rodů v politice.
•    „Problém, reakce, řešení“…kým a proč jsou problémy ve světě vytvářeny?
•    „Věčná láska“…uvědomujeme si, kdo vlastně jsme? Konec strachu a potlačování.
•    „Uprchlická krize“ … a jak z ní ven?

Více informací:
www.davidickeinfo.cz

Facebook:
https://www.facebook.com/events/936087069814945/

Vstupenky:
www.vstupenkov.cz