KRYŠTOF LÁTAL, S HOMEOPATIÍ A BEZE STRACHU, prevence i léčba Covid-19

Zdá se, že úzkost a strach jsou dvě hlavní emoce, které ovládly lidstvo. Lidé mají pocit, že vdechují jed, který poletuje všude kolem nás. Neviditelný a smrtící. Je tato drastická představa o realitě na místě, nebo se jedná o katastrofální paniku, která víc než virus nakazila celou společnost?

KRYŠTOF LÁTAL, S HOMEOPATIÍ A BEZE STRACHU, prevence i léčba Covid-19

V tomto článku se dozvíte zajímavé informace o pandemii COVID-19, které vám otevřou oči a možná vás i uklidní. Zároveň vám dám několik doporučení na konkrétní homeopatické léky, které jsou účinné v léčbě i prevenci tohoto infekčního onemocnění.

Obecně by se dalo říct, že pokud někdo virem SARS-CoV-2 onemocní, není to kvůli viru samotnému, ale poukazuje to na naše zdraví, které není v příliš dobré kondici. Odpusťte mi ten sarkasmus, ale nejlepší prevencí každé nemoci je prostě být zdravý. A to teď platí dvojnásobně.
Každý, kdo se pravidelně o své zdraví stará, každý, kdo trochu přemýšlí nad svou stravou, umí odpočívat a nežije v neustálém stresu, nemusí mít strach. Pokud ale o své zdraví nepečujete a víte to, nebo dostatečně neodpočíváte, máte teď jedinečnou příležitost to změnit! Tato epidemie je skvělou příležitostí, abyste to změnili. A to právě teď! Nečekejte na nic a začněte. Naučte se odpočívat, pokud víte, že váš život je příliš hektický. Jak už jsem vám před chvílí řekl: „nejlepší prevencí každé nemoci je být zdravý”. A toho můžeme docílit několika způsoby. Například i homeopatií.

Dobrá zpráva je, že naprostá většina z nás si umí díky své přirozené imunitě s infekcí poradit. To tedy znamená, že musí existovat i přirozená léčba, která dokáže správným způsobem naladit a posílit slabší imunitu, jež by s virem mohla mít problém. Pro možnou prevenci je důležité vědět, který homeopatický lék se při letošní léčbě chřipky osvědčil a byl používaný nejčastěji.
prevenci před onemocněním COVID-19 je tímto genus epidemicus lék Gelsemium sempervirens.

Dávkování u Gelsemia:
Preventivně – 2 až 3 kuličky potence 30 CH, nechat rozpustit na jazyku. 2x až 3x týdně. Pokud budete vnímat nějakou reakci (tzn. dostáváte se do obrazu tohoto léku), přestaňte ho brát. V případě, že přijdete do blízkého kontaktu s nakaženým, vezměte si Gelsemium 200 CH jednorázově 2 až 3 kuličky.
Léčebně – v případě, že symptomy a stav odpovídají obrazu homeopatického léku Gelsemium, tak užívejte potenci 30 CH 2 až 3 kuličky opakovaně. Interval opakování záleží na intenzitě a prudkosti příznaků.

Celý popis a dávkování uvedených homeopatik najdete ve velkém vydání Nového Fénixu 5-6/2020.

Gelsemium sempervirens je tzv. genus epidemicus, tedy homeopatikem, které z velké pravděpodobnosti budete potřebovat nejčastěji, pokud u vás infekce způsobená virem SARS-CoV-2 propukne. Prozradím vám i další homeopatické léky, které s léčbou COVID-19 souvisí. Je možné, že je budete potřebovat.

Tady to jsou:
Bryonia alba
Eupatorium perfoliatum

Každá nemoc, a virus SARS-CoV-2 není výjimkou, nás učí, jak pracovat s klidem a trpělivostí. Vrací nás zpět z hektického světa do našich klidných domovů. Měli bychom v tom vidět velkou příležitost. Teď máte čas najít svůj vnitřní klid a sebe sama. Opravdu se zastavte a přehodnoťte svůj život. Položit si otázku: „Skutečně jsem do teď žil/a to, co jsme žít chtěl/a?“ Je totiž možné, že si uvědomíte, že jste žili život někoho úplně jiného. Tak o tom přemýšlejte a buďte otevření začít dělat ve svém životě pozitivní změny. A já vám ze srdce přeji, abyste těchto změn brzy dosáhli.

Text: Kryštof Látal, diplomovaný homeopat, foto: Shutterstock

Nenechte si ujít Fénix, nevšední časopis s cennými informacemi a poutavými rozhovory. Inspirujte se a obohaťte svůj život.