KVĚT ŽIVOTA – DÁREK PRO NOVÉ PŘEDPLATITELE!

Milí čtenáři, roční předplatné nyní získáte za akční cenu a navíc od nás získáte dárek zdarma – zářič a aktivátor světla – prastarý esoterický symbol KVĚT ŽIVOTA.

KVĚT ŽIVOTA – DÁREK PRO NOVÉ PŘEDPLATITELE!

Kdysi veškerý život v univerzu znal Květ života jako vzorec stvoření – geometrický tvar, který nás přivádí do fyzického bytí a vyvádí z něj.

Pak jsme z velmi vysokého stavu vědomí upadli do temnoty a zapomněli na to, kým jsme byli…

Drunvalo Melchizedek

„Květ života“ je považován za symbol obsahující veškerou geometrii života, tak jak jej známe na planetě Zemi. Je to univerzální symbol energie, života a spojení mezi vším existujícím. Představuje okamžik, ve kterém Bůh zaktivoval svoji vůli, aby stvořil vesmír, kdy opustil stav klidu, neexistence, nebytí, prázdnoty a temnoty. Když se květ života zrodil, vše začalo a zahájilo svůj první koloběh. Můžeme jej definovat jako „Bůh“ – „ všechno co je“.

Květ života- symbol je považován za posvátný mezi mnoha kulturami po celém světě. Je nalézán na různých místech po celé planetě. Byl objeven například v Izraeli, Japonsku, Číně a v Egyptských chrámech. Také v dobách Atlantidy byl používán.

Symbol má schopnost prokázat, jak všechny věci pocházejí z jednoho zdroje a že jsou úzce a trvale propojeny. Dívat se do okna Květu Života nás vyzývá ke sjednocení naší mysli, srdce a duše. Má obrovské množství skrytých potenciálů. Člověk potřebuje otevřenou mysl a nekonečnou pokoru s cílem odhalit jeho tajemství.

Při použití s pokorou, úctou a otevření jiným názorům, může symbol Květu života sloužit po celý život jako zrcadlo, do kterého si můžete nahlédnout. Působení energie Květu života je možné využít také v praktickém životě. Je vhodný třeba na očistu a harmonizaci vody a v dřívějších dobách byl vkládán pod potraviny, aby prodloužil jejich životnost.

Významnost tohoto symbolu také dokládá skutečnost, že energetická síť, která je obnovována kolem naší Země má také tvar Květu života,

kde každý bod květiny je jedním z energetických sloupů, kterým je energie propojena se Zemí…

Květ života v podobě talismanu: léčí tělo i duši, harmonizuje, dodává energii, pomáhá napojit se na božskou sílu, vesmírné světlo.

Objednejte si předplatné a získejte Květ života zde!