LIDSTVU NEBEZPEČNÁ ANTIKONCEPCE

Hormonální antikoncepce je časovaná bomba, jejíž výbuch mohou ovlivnit jen ženy, které si, bohužel, do dnešních dnů neuvědomují její nebezpečí.

LIDSTVU NEBEZPEČNÁ ANTIKONCEPCE

Nebezpečí nejen pro jejich vlastní zdraví, ale pro celý svět! 

Antikoncepce zabije minimálně 20% žen v důsledku krevních sraženin, a to jen ve Francii.

Dalších vedlejších účinků je bezpočet a všechny vyplývají ze stabilně porušené hormonální rovnováhy. Na předním místě jmenujme silně porušenou schopnost organizmu vstřebávat potřebné látky – minerály, vitamíny, stopové prvky atd. Znamená to, že jakákoliv prevence a léčba pomocí potravinových doplňků či léků má minimální nebo vůbec žádný účinek.

Navíc hormonální antikoncepce podporuje nárůst váhy, organizmus zadržuje větší množství vody, dále způsobuje podrážděnost, deprese apod.

Globální nebezpečí celému lidstvu však hrozí z vody, která je nasyceny hormony z ženské

antikoncepce! Hormony odchází z těla ženy močí, dostávají se tak do vodních toků a moří a žádná čistička na světě není schopná je odstranit. Důsledek je zmutování pohlaví.

Proto v posledních desetiletí přibývá takové množství gayů.

Stejný jev pozorují vědci i v přírodní říši – u žab, ryb. Vědci v Británii zjistili, že většina samic lososů připlouvajících ke tření k horním tokům, jsou ve skutečnosti samci, kteří prodělali změnu pohlaví!

Jsou ženy tak nevědomé nebo nechtějí vědět?!

Přes tyto alarmující informace ženy po celém světě dál polykají antikoncepci, přastože to může mít fatální důsledky pro celé lidstvo. Nezastavíme-li užívání této jedovaté látky, kam až to povede? Změní se nám, díky hormonům, s nimiž tak nezodpovědně manipulujeme a jichž je plná voda, půda i maso zvířat, naše DNA? Změní se nám náš genetický kód? A co přijde pak? Zmutujeme sami sebe?!

Z historie antikoncepce – ne pro zdraví, ale pro byznys!

A kde tento byznys vznikl? Samozřejmě v Americe. Ve třicátých létech 20. st. výrobci začali ženy „masírovat“ informacemi typu, že která žena neužívá antikoncepci, jde proti svému spokojenému manželskému životu, nestará se o své ženství, zkrátka není „in“. A na to ženy slyšely. Následovala mohutná mediální kampaň a začátek světové pohromy byl na světě. Výrobci si však mnuli ruce, neboť zisky stoupaly a lámaly rekordy. Američtí obchodníci našli v době krize nové podnikatelské odvětví a vydělávali na ženách miliardy dolarů.

Antikoncepce se udržela až doteď a je na špici, ale jaké? Je vítězstvím firem a obchodníků, kteří zbohatli na zdraví žen, a to navzdory svému svědomí!

Je jen na nás, zda budeme dál jako poslušné ovce polykat jedy a plnit už tak plné kapsy farmaceutů. Je jen na nás a našem vědomí, zda budeme ničit sebe i celý lidský druh a celou přírodu.

Text: Mgr. Hana Čechová