MAGNETKA MANDALY HOJNOST

Přidejte do svého vnitřního klidu obraz hojnosti na všech úrovních a projevte ji v sobě pro dobro své i druhých. Vaše Srdce tak vyšle vesmíru výzvu, že jste připraveni přijmout jeho bohatství.

MAGNETKA MANDALY HOJNOST

Mandala je kruhový obraz, který přesahuje možnosti běžného návyku vnímání reality. Je to Láska zdroje projevená malbou ve hmotě obsahující znaky budoucího projevení. Mandala jako taková vyjadřuje řád, rovnováhu a celost. Funguje jako biorezonátor – energeticky posiluje a harmonizuje organizmus a prostor. Provedena je intuitivní cestou s pomocí automatické kresby. Mandala ukazuje ještě neuskutečněnou, ale v dalších dimenzích realizovanou skutečnost. Zaměřením na obraz mandaly se naše pozornost ve všech svých projevech, ať již tělesných, mentálních, psychických nebo emocionálních, transformuje ve vnitřní klid a harmonii se sebou samým i s celým světem.

Použití mandaly: Noste ji co nejvíce u sebe, přikládejte na jednotlivé čakry, dejte pod sklenici vody, pod polštář nebo umístěte na vhodné místo. Může také pomoci při meditaci a navázání spojení s dávnými civilizacemi, energií přírody, anděly a archanděly, vyčistit prostor, zharmonizovat kolektiv, rodinu, posilnit zdraví a další.

„Mé mandaly zahrnují výzvy, které vás účinně podpoří na cestě životem, ve Vaší snaze být lepšími sami sobě i ve vztahu k okolí. Přicházejí jako řád a hluboký záměr, který do obrazu vkládám již při jeho vzniku. Každá čárka, detail i celý obraz, je podporou Vaší duchovní síly. A tak s Vaší pomocí se mohou stát součástí realizace vysokých cílů, průvodcem po cestách pochopení a hlubokých změn v myšlení směrem k jednotě.“
S Láskou Ivana Stonjeková 
(Mandala HOJNOST pochází z cyklu „Harmonizace a pohoda“)
www.mandaly-cz.com