NEOBYČEJNĚ OBYČEJNÝ LÉK PRO CELOU RODINU. ZNÁTE SÍLU CIBULE?

V roce 1919 řádila španělská chřipka, která zahubila 40 milionů lidí. Jeden lékař, který navštívil velké množství zemědělců konstatoval, že většina chřipkou nakažených zemřela.

NEOBYČEJNĚ OBYČEJNÝ LÉK PRO CELOU RODINU. ZNÁTE SÍLU CIBULE?

foto: pixabay.com

Jednou přišel na statek, kde byli všichni zdraví. Zeptal se, co je u nich jiného, nežli u těch ostatních. Žena mu řekla, že staví do každé místnosti talíř s oloupanou cibulí.
Lékař se jí zeptal, zda by mu nedala jednu takto použitou cibuli, aby ji prozkoumal. V mikroskopu v ní našel virus chřipky. Bylo zřejmé, ze cibule pohltila bakterie a rodina zůstala zdravá.

Nedávno jsem onemocněla zápalem plic a bylo mi velmi špatně. Náhodou jsem četla článek, kde se psalo, že se má cibule odříznout na obou koncích, propíchat na jedné straně vidličkou a nechat přes noc na taliři vedle nemocného. Druhý den je cibule začernalá. Udělala jsem, jak bylo napsáno a druhý den jsem se cítila mnohem lépe.
Tento článek také říkal, že v minulosti se lidé chránili před morem tím, že rozmístili v místnostech cibuli a česnek. Obojí má silné antibakteriologické a antiseptické vlastnosti…

Ponaučení z tohoto příběhu je: kupte si cibuli a na talířích ji neoloupanou rozmístěte po celém domě. Jestli pracujete v kanceláři, nechte jednu nebo dvě ležet ve vaší blízkosti.
Cibule vás a ostatní ochrání před nemocemi. V případě, že byste opravdu onemocněli chřipkou, bude slabší. V každém případě se to vyplatí vyzkoušet. Co myslíte?

Nenechte si ujít Fénix, nevšední časopis s cennými informacemi a poutavými rozhovory. Inspirujte se a obohaťte svůj život.