OČISTA VNITŘNÍHO PROSTŘEDÍ DÍKY VODĚ A SOMAVEDICU

Voda je velice citlivé médium, které dokáže být nositelem informací a reagovat i na subtilní změny elektromagnetického pole země.

OČISTA VNITŘNÍHO PROSTŘEDÍ DÍKY VODĚ A SOMAVEDICU

Text: Soňa Valová, foto: archiv Somavedic

Jednu z nejcennějších tekutin, kterou máme k dispozici, bychom proto měli chránit, starat se o ni a pečovat. Z velké části jsme jí sami tvořeni, takže tím pečujeme o svět i o sebe.

Japonský badatel a svým způsobem umělec Masaru Emoto věří tomu, že voda je schopna přijímat a přenášet informace. Tento fakt vzhledem k tomu, že lidské tělo je ze 70 procent tvořené vodou, může změnit nejen nás, ale také celý svět. Veškeré naše emoce a myšlenky se otiskují do vody, která je pak přenáší do celého těla. Díky tomu můžeme organismus ozdravit, léčit a harmonizovat. „Nejsem lékař, nicméně věřím, že lékaři by měli být současně filosofy. Jsem přesvědčen, že lékařův vhled a soucit pomáhá pacienta vyléčit. Dokáže-li se nemocný člověk zbavit negativních emocí, bude schopen využívat sebeléčivých schopností,“ uzavírá optimista Emoto.

LÁSKA JE NEJLEPŠÍ INFORMACE

Emoto svými fotografiemi zmrzlých krystalů ukazuje, jak informace nesená vodou ovlivňuje tvar zmrzlého krystalu. „Láskyplné myšlenky, nesoucí pozitivní energii, ovlivní vodu tak, že po zmrazení vzniknou krásné krystaly,“ říká Emoto. Díky výzkumům zjistil, že voda z kohoutku většinou krásné celistvé krystaly nevytvoří, na rozdíl od vody přírodní. I když jsou k závěrům jeho výzkumů někteří odborníci kritičtí, jejich postoj nic nemění na faktu, že kvalitní voda je pro lidský organismus esenciální. Jednou z možností, jak si zajistit přístup ke kvalitní vodě, je použití přístroje Somavedic, který dokáže odlehčit imunitnímu systému. Podle slov jeho uživatelů dokáže Somavedic Atlantik vodu z kohoutku během chvíle harmonizovat a proměnit na „vodu z lesní studánky“.

Jak je to možné? Přístroj je totiž určen pro čištění energií pitné vody, a je jedno, zda se jedná o vodu ze studny, obecního vodovodu nebo kupovanou a balenou.

BONUSY „ATLANTIKOVÉ“ VODY

Přístroj Somavedic je sestrojen na principu řízeného uvolnění energie minerálů. Účinně tak eliminuje nežádoucí vlivy geopatogenních zón, včetně elektrosmogu a těžkých kovů. Slouží k harmonizaci těla a mysli, pomáhá zlepšit vztahy v rodině, podporuje správný metabolizmus i spánek. Neutralizuje geopatogenní zóny, elektromagnetické záření a kromě toho také strukturuje vodu.
Somavedic Atlantik i Somavedic Medic Uran mají schopnost pozitivně měnit vlastnosti, paměť a energetický potenciál vody. Atlantik vykazuje míru rezonance, která je významná pro celkové biologické řízení organismu (například frekvence meridiánu, bunečné frekvence, rezonanční frekvence biologicky důležitých prvnků). Model Atlantik nebo Medic Uran se jednoduše umisťuje pod poslední část vodního filtru. Je možné jej použít i pro jednorázovou úpravu vody ve skleněných nebo plastových nádobách, které se ponechají min. 5 až 10 minut (ani delší doba přitom není na závadu) vedle přístroje ve vzdálenosti max. 20 cm. Somavedic Atlantik neutralizuje zátěže ve vodě, které následně způsobují třeba bolesti v krku, nespavost, problémy s ledvinami. Podle zkušeností uživatelů „atlantiková“ voda zajistí potřebný pitný režim, který je důležitý pro fungování organismu a dosažení zdraví. Je vhodný do bytů, domů, firem, ordinací apod.

Protože bez vody skutečně není života.

Nenechte si ujít Fénix, nevšední časopis s cennými informacemi a poutavými rozhovory. Inspirujte se a obohaťte svůj život.

Článek je komerční prezentací.