POSELSTVÍ SUMERŮ: VRÁTÍ SE VETŘELCI Z DÁVNOVĚKU?!

Mezopotámie ležící v údolí řek Eufrat a Tigris je vedle Egypta, Indie a Číny považována za jednu z kolébek civilizace na Zemi. Zde žili v období okolo 4000 př. n. l. Sumerové, z jejichž odkazu, poznatků i pokroků čerpáme dodnes. Právě o sumerské civilizaci a bozích Annunaki, kteří měli stát u zrodu lidského rodu, se v rámci své přednášky rozpovídal kosmický vědec a badatel Adolf Inneman. Vrátí se? A co to pro nás bude znamenat?

POSELSTVÍ SUMERŮ: VRÁTÍ SE VETŘELCI Z DÁVNOVĚKU?!

STVOŘILI ČLOVĚKA BOHOVÉ ANNUNAKI?
O této teorii mimozemského původu lidstva se můžeme dočíst v knihách jednoho z nejvýznamnějších záhadologů 20. a 21. století – Zecharia Sitchina. Ten tvrdí, že za vznikem starověké sumerské civilizace stáli Anunnaki – mimozemská rasa z dosud neobjevené planety našeho solárního systému – Nibiru. Sama sumerská mytologie jeho teorie údajně potvrzuje. Anunnaki na Zemi přistáli přibližně před 450 000 lety př. n l. Důvodem přistání bylo, že tu hledali nerostné suroviny, hlavně zlato, které našli a těžili v Africe. Anunnaki byli v podstatě představiteli koloniální výpravy z Nibiru na planetu Zemi. Sitchin byl přesvědčený o tom, že Anunnaki geneticky vyvinuli druh Homo sapiens sapiens, a to křížením mimozemských genů s geny Homo erectus. Výsledkem byli bytosti určené pro otrockou práci ve zlatonosných dolech – tedy my, lidé… Starověké texty údajně popisují zrod lidské civilizace v Sumeru a Mezopotámii pod dozorem a vedením bohů z jiné planety.

VRÁTÍ SE BOHOVÉ ANNUNAKI A CO MÁME ČEKAT?
Záhadolog Zecharia Sitchin již není mezi námi a otázku příletu planety Nibiru ponechal nezodpovězenu. Podle „vodítek“, které Sitchin zanechal ve svých knihách, by k dalšímu přiblížení planety Nibiru Zemi mohlo dojít teoreticky až okolo roku 3440 n. l. A jak se na to dívá badatel Adolf Inneman?

RÁDI BYSTE ČETLI VÍCE PODOBNÝCH ČLÁNKŮ? PŘEDPLAŤTE SI ČASOPIS NOVÝ FÉNIX ZDE.

K ROČNÍMU PŘEDPLATNÉMU MAGNETKA MANDALY HOJNOST ZDARMA!

Podle Adolfa Innemana je scénář následující: Vesmírem letí bludná planeta obývaná bohy Anunnaki, která však není součástí sluneční soustavy. Příběh začíná tehdy, kdy ji začne přitahovat Slunce a ona se tak dostává čím dál blíž k Zemi… Jak ale vůbec vznikne taková bludná planeta? Jakmile některá z hvězd „umírá“, exploduje. Mluvíme o tzv. výbuchu supernovy, během kterého vznikne neutronová hvězda – shluk neutronů, nemající žádný náboj. Pro vaši představu – kdyby se něco takového stalo Slunci, nezbylo by z něj nic víc než jen kulička o průměru jednoho kilometru…

ZAJÍMÁ VÁS, ZDA LIDSTVO OPRAVDU STVOŘILI BOHOVÉ ANUNNAKI, VETŘELCI Z DÁVNOVĚKU? VRATÍ SE ZPÁTKY NA ZEMI A CO TO PRO NÁS BUDE ZNAMENAT? ODPOVĚDI NA TYTO OTÁZKY NAJDETE V ČERVNOVÉM VYDÁNÍ NOVÉHO FÉNIXE 6/2019.

Zpracovala: Redakce NF
Foto: shutterstock.com