PRÁCE, PENÍZE A ZDRAVÍ – CO NÁS ČEKÁ V LÉTĚ PODLE NUMEROLOGIE

Numerologická předpověď Lenky Lippertové Suchardové na červenec a srpen.

PRÁCE, PENÍZE A ZDRAVÍ – CO NÁS ČEKÁ V LÉTĚ PODLE NUMEROLOGIE

CO NÁS ČEKÁ V ČERVENCI

V červenci se zrychluje tempo i nucení ke změnám, a to se bude i nadále zrychlovat. Díky tomuto chaosu se budeme více otevírat a zajímat o věci mezi nebem a zemí. O slovo se hlásí naše duše, která už nechce ledabyle posedávat v koutě. S energickou a dynamickou energií tohoto měsíce můžeme přeskočit všechny naše bloky, omezení, nemoci a dosavadní destruktivní myšlenky. Bylo by na škodu nevyužít takovéto šance lepších vyhlídek.

Už v prvním týdnu na vás váš anděl strážný a průvodci „ťukají“ a nechají vás „nahlédnout“ do zvláštních situací a emocí. Záleží jen na vás, zda-li alespoň něco zachytíte, protože s tím vším můžete nějak naložit, pochopit, posunout, pozměnit… S naladěním na příslušnou frekvenci vám pomůže i kombinace magických čísel, která se postará o to, aby vaše tajná přání nezůstávala viset ve snové skříňce, ale aby se proměnila v realitu.

Druhý týden začíná být energie velmi neposedná. Originální myšlenky budou chtít nalézt uplatnění a vy si tím můžete otevřít vrátka k perspektivní budoucnosti. Daleko více času i zájmu budete tedy investovat do všeho okolního, jen ne do domácích záležitostí, které vám budou připadat obyčejné a nudné.

V třetím týdnu budou tématem vztahy. Můžete zažít vzrušení z nového seznámení, záplavu romantiky i jiskření. Ze strany blízkých, přátel, kolegů, vedoucích či klientů však přichází zvýšené tlaky na vás, chtějí více práce či vašeho času. Budete-li se v této situaci cítit nesvobodně, jednejte a dojděte ke kompromisům, nebo odejděte.

Ve čtvrtém týdnu nebudete mít stání, v práci ani doma vás to upřímně bavit nebude. Proto, je-li to možné, jeďte raději v tyto dny na výlet, do přírody či na dovolenou. Nenuďte se a uvolněte adrenalin, zážitky anebo poznávejte tajemná či historická místa. Můžete se i zúčastnit semináře či workshopu, zaměřeného na zdravější stravu, pohyb, naučit se meditovat, používat terapii nebo se zbavit obtíží.

PRÁCE
Pracovní oblast bude v tomto měsíci jako na houpačce. Pokud se vyhýbáte nějaké práci, ať vnější či vnitřní, budete stále více konfrontováni se svou vlastní nezodpovědností. Život vám tak může připadat těžký, složitý a nespravedlivý, ale o to více vás sám život postaví do situací, ze kterých si budete muset už pomoci sami. Ale nebojte se, přijde to, s čím si dokážete poradit. Vše, co uděláte, jsou už prvotní krůčky na příští rok 2019, kde se rozkryje další část cesty.

PENÍZE
Finanční situace bude průměrná, ale utěšená, můžete si dovolit vše, co je ve vašem standardu. Nechovejte se však rozhazovačně a též se nenechejte zlákat k pochybným transakcím a možnému investování. Rovněž půjčení někomu něčeho, věcí nebo peněz, berte raději jako nevratný dar. Cokoliv v tomto měsíci započnete v souvislosti s finanční a materiální hodnotou, nemusí naplnit vaše očekávání.

VZTAHY
Pokud vaše srdce touží po bezpečí, hřejivé náruči a romanticky něžném spojení, tak toto opravdu v tomto měsíci nenastane. S potřebami, pocity a chováním to bude u každého jako na horské dráze, chvíli prosazování vlastní nezávislosti, náhle potřeba po změně, pak zamilování se až po uši, což může brzy vystřídat ledový nezájem. Jestliže máte s někým nějaký problém, až alergii, pak s touto osobou raději na dovolenou nejezděte. V rozpáleném městě se agrese projeví více, v otevřené krajině obklopené zelení či vodou každý lépe udýchá jakékoli rozpoložení.

ZDRAVÍ
Náladovost se projeví i na zdraví, jak psychickém, tak i tělesném. Jakékoliv emoční vychýlení se podle intenzity prožívání dříve či později ukáže skrz tělo. Se vztekem si můžete snadno přivodit úraz, zablokovaná záda, zánět, slepé střevo, cystu či vřed. S lítostí pak dýchací potíže, infekce močového ústrojí, střevní problémy nebo svalové křeče. Vše je možné. Na druhou stranu při opatrnosti a uvědomění si svého myšlení a chování se naopak můžete i všech dlouhodobě trvajících problémů zbavit. Tento měsíc je nadprůměrně léčitelský.

Zajímavé dny:

10. 7. 2018

– Energie napomáhající přátelství a spolupráci, den je nakloněn ženám – dcerám, matkám, babičkám…. Nedořešený společný problém se dá v klidu dořešit.

20. 7. 2018

– Ozvou se potlačené představy a touhy. Opřete se o pochopení, usmíření a odpuštění. Pocítíte příval energie k osvobození své vlastní osobnosti, kreativity, rozumu i emocí. Odstartují se změny, které posílí víru, odstraní překážky a uzavřou nová přátelství.

 

CO NÁS ČEKÁ V SRPNU

V srpnu se vše nafukuje jako bublina, ať je to nadšení, zamilovanost, ale i problémy, nespokojenost. Realita bude nějaká, ale naše hlava si to převezme po svém. Abychom se tím nevyčerpali, situaci okem zaznamenáme, někam si o tom uděláme písemnou poznámku, ale zamyšlení nad tím a rozluštění odložíme na jindy. Ušetříte si tím spoustu času i svých vlastních sil. V rovnovážném stavu plynule přejdete od strachu k uvědomění.

První týden je nestálý, ale příjemně rozmanitý a rušný, dočkáte se uspokojení i hmatatelných užitků. Nevyhýbejte se nové odpovědnosti nebo převzetí určitého úkolu. I když máte potřebu opustit důvěrně známé zázemí či systém, přeci jen nepřeceňujte vlastní síly a nevystupujte příliš sebejistě a euforicky. Naučte se nastolit rovnováhu mezi aktivitou a odpočinkem, realitou a ulítnutím.

Druhý týden je psychicky náročnější, protože vás vtáhne do uspořádávání si hlubokých citových vazeb. Osoby, které potkáte, vám pomohou pochopit vaše vlastní citové potřeby. Máte-li bolestivé rány z dětství, pak najděte způsob, jak je zacelit. Odvaha otevřít tato témata, řešit je a objevit, co dřív nebylo viděno, vám přinese do života revoluční převrat, sebeuznání i obdiv nejbližších, kteří to s vámi myslí upřímně.

Třetí týden budete postaveni před rozhodnutí, jak se zachovat kvůli vyostřeným rodinným, sousedským či pracovním vztahům. Hoďte za hlavu jakékoli sváry a nerozvážné reakce, dopřejte si dostatek času a na celou záležitost se podívejte s klidem a nadhledem. Rozpustíte-li obavy i porážky z minulosti, pak začnete vyzařovat klid, který jako opar zasáhne i ostatní. Staňte se mentorem, buďte oporou i rádcem druhým, též sobě.

Ve čtvrtém týdnu přichází čas na generální úklid, zbavte se zbytečností a všeho, co ve vašem životě postrádá harmonii a rovnováhu. Vzdejte se obvyklého prostředí, lidí, dosavadních zálib, postojů nebo některých mínění. I když je ztráta často doprovázena pocity bezvýchodnosti a strachu. Pokud se nezaleknete, brzy pocítíte, jak se půda pod vámi stává pevnější a stabilnější. Pobyt v přírodě vám pomůže zhojit rány na duši a navrátit život do žil.

PRÁCE
Práce bude v tomto měsíci nejčastěji skloňovaným slovem. Přináší několik pozitivních změn, týkajících se vašeho aktuálního pracovního zařazení, kde si díky pracovitosti, vytrvalosti a nabídnuté pomoci vedení polepšíte. Pokud hledáte novou práci, objeví se přesně taková, ve které zcela uplatníte své profesionální zkušenosti. Jestliže hledáte jen nějaký ten přivýdělek, i toto půjde snadněji, než kdy jindy, a navíc budete mít na výběr.

PENÍZE
Buďte prozíraví a opatrní, do čeho investujete jakoukoli energii, včetně peněz. Budete-li respektovat své vlastní intuitivní vhledy, možnosti i varování, pak můžete uspět a zisky budou převyšovat vaši původní představu. Tento měsíc je tedy ukazatelem, jak jste šikovní v naladění na jemnou energii tohoto roku, která dokáže ve velkém obdarovávat, ale i zastavit nebo brát.

VZTAHY
Hlavním tématem tohoto měsíce je úcta jednoho k druhému. Každý z nás je jedinečnou osobností, a tak si začnete více uvědomovat, co vše si chcete nechat líbit, a co už překračuje meze. Dospělý se dokáže kontrolovat, ale děti se vám před očima změní, začnou se více osamostatňovat, projevovat, vzdalovat v názorech, nerespektovat vaše příkazy, pokud jim přijdou zcestné. I když se vám to nebude líbit nebo vám to bude líto, stvořili jste dokonalou bytost, tak začněte vést dialog.

ZDRAVÍ
I když máte stále pocit, že zvládnete vše, nepracujte až do vyčerpání. Též výbušné reakce vám na klidu nepřidají, spíše přispějí k migrénám, bolestem zubů anebo vystoupne tlak až do nebes. Pokud si z jakéhokoli důvodu zablokujete možnost vyjádřit své pocity, pak se o slovo přihlásí krční mandle, ale též potíže s dýcháním, trávením – záleží, jak dlouho v sobě problém dusíte, o to níž se posouvá anebo je to dlouhodobá záležitost, pak nečekaně vyskočí alergická reakce.

Zajímavé dny:

8. 8. 2018

  • Připravte se na takové situace, které vás opravdu zaskočí. A nepůjde o nic banálního. Nespoléhejte se na nic a na nikoho Ze všeho budete rozčarovaní a chvíli vám potrvá, než se z toho vzpamatujete a přizpůsobíte se novým okolnostem. Možná některé novoty zabolí více, než jste zvyklí, ale nakonec, i když ne hned, po čase odezní. Buďte za to vděční, bez tohoto zážitku byste se neposunuli o kus dále.

 

Celou předpověď najdete také v tištěné podobě v letním dvojčísle Nový Fénix č. 7-8.