PRÁCE, PENÍZE, VZTAHY A ZDRAVÍ – CO NÁS ČEKÁ V ČERVENCI 2019 PODLE NUMEROLOGIE

Červen téměř magicky realizuje vaše očekávání. Má to však háček, nemusí se splnit přesně to, co jste měli na mysli. Spojuje se totiž myšlenková touha s nejhlubšími pocity, a pokud nejsou totožné, ale rozchází se nebo jsou dokonce protichůdné, pak pohled na zviditelněnou realitu nemusí být ten nejkrásnější. Toto vás však nemusí nijak odradit, naopak to přijměte jako skvělou příležitost k přepracování vašeho života prostřednictvím řady malých změn, které můžete udělat pouze vy. Také ostatní budou procházet řadou změn k osvobození. Pokud můžete, povzbuzujte, spolupracujte, ale nevyžadujte nepřiměřené požadavky nebo pravidla, nepřebírejte na sebe jejich odpovědnost a nebo se je nesnažte zachraňovat z vašeho vlastního pohledu a zkušeností.

PRÁCE, PENÍZE, VZTAHY A ZDRAVÍ – CO NÁS ČEKÁ V ČERVENCI 2019 PODLE NUMEROLOGIE

PRÁCE
V tomto měsíci vsaďte na fungující přátelské vazby a upřímně přející kolegy. Díky vašim vlastním schopnostem a propojením s možnostmi těchto lidí vás může práce daleko více bavit. Velmi vyhledávaným artiklem se stane umění, pohostinství, zábava, relaxace a nabídky jakéhokoliv luxusního zboží, služeb, zájezdů atd. Upřednostníte pohodlí, krásu, vzrušení, jednoduchost, otevřenost.

PENÍZE
Ve financích se nemusíte omezovat, zvláště investujete-li je do vás samotných k regeneraci a znovunabrání sil a nebo do společné chvíle s partnerem či celou rodinou. Koupě dovolené, lázní nebo rekreačního objektu má zelenou, dejte však na své vlastní pocity, ne pouze na něčí doporučení. Díky vlastním nápadům a kreativitě můžete zvýšit své výdělky a nebo přímo rozvinout podnikatelský záměr.

PŘEDPLAŤTE SI ČASOPIS NOVÝ FÉNIX ZDE.

K ROČNÍMU PŘEDPLATNÉMU MAGNETKA MANDALY HOJNOST ZDARMA!

VZTAHY
S trpělivostí a vlídností přijímejte názory, pocity i problémy ostatních lidí. Může být těžké vyjádřit lásku nebo soucit, pokud jste vy sami smutní nebo zranění. Pak je ten správný čas na vyléčení. Popření, pocit viny, hanby, hluboce pohřbený hněv a další škála emocionálního hromadění se nyní může uvolnit, rozpohybovat, posoudit, pochopit, odpustit… Nebojte se požádat někoho blízkého nebo odborníka o pomoc s touto náročnou terapií, která by měla probíhat v soukromí a bezpečí. Pak znovu objevíte lásku, radost, krásu a chuť být.

ZDRAVÍ
Červen vám rád otevře oči a ukáže nové obzory, tak si jich všimněte. Nemusíte setrvávat ve stejném unaveném starém způsobu a tvrdošíjně zakořeněném postoji. Jakmile převrátíte vnější stranu, následně se míček odrazí i do vašeho nitra, kde proběhne mnoho procesů a přeskupování, ať v těle fyzickém, v myšlení, v srdci i duši. Nastartujete tím sebeléčivý proces. Možná vám upadne bradavice, zmírní se kašel nebo přestane bolet koleno. Vše je možné, téměř zázračné, a to jen díky nově nalezené radosti.

Text: Lenka Lippertová Suchardová
Foto: www.pixabay.com

NECHTE SE INSPIROVAT ZAJÍMAVÝMI ČLÁNKY A PŘEDPLAŤTE SI NOVÉHO FÉNIXE, KTERÝ VÁM BUDE PRAKTICKÝM PRŮVODCEM I RÁDCEM NA CESTĚ SPOKOJENÝM ŽIVOTEM. NYNÍ NAVÍC ZA VÝHODNOU CENU 399 KČ Z 501 KČ.
PŘEDPLATNÉ SI OBJEDNEJTE PROSTŘEDNICTVÍM JEDNODUCHÉHO WEBOVÉHO FORMULÁŘE ZDE.