PRÁCE, PENÍZE, VZTAHY A ZDRAVÍ – CO NÁS ČEKÁ V PROSINCI A LEDNU 2019 PODLE NUMEROLOGIE

V prosinci nás čekají složitější dny převážně v citovém a emočním prožívání. Je nutné zharmonizovat rozum a cit, rozlišovat vnitřní svět prožitků a vnější realitu a nezaměňovat lásku za přátelství. Téma měsíce tedy zní „trpělivost“, nedělejme nic, kde cítíme pochybnosti. Leden je měsícem plným extrémů. Možná budete cítit více strachů, ve vzduchu se vznáší potřeba změn s nutným překročením vlastních hranic. K tomu je potřeba odvaha, kterou rozvinete pouze tím, že začnete čelit všem strašákům. Bude náročné uvědomit si realitu současnosti, protože mysl nepostojí a houpající se stále sem a tam bloudí mezi minulostí a budoucností. Uklidnění najdete s přijmutím sebe sama tak, jak se skutečně cítíte uvnitř a kdo jste. Tento měsíc upozorňuje na odpovědnost nejen za sebe, ale i za ty, se kterými jste úzce propojeni…

PRÁCE, PENÍZE, VZTAHY A ZDRAVÍ – CO NÁS ČEKÁ V PROSINCI A LEDNU 2019 PODLE NUMEROLOGIE

PRÁCE

Prosinec
Poklidu si v pracovní oblasti příliš neužijete, čekají vás kroky k vylepšení či úplné změně. Buď budete aktivní sami za sebe a ze své vůle a nebo se tak stane díky divokým turbulencím. Možná se budete chtít spojit současnost s dávnými ideály. Samostatnost a sebedůvěra jsou klíčem k úspěchu.

Leden
Budete schopni efektivně řešit své finanční problémy. Vyvarujte se půjček nebo úvěrů. Příjem je možný, ale nesouvisí s vaší osobní prací, jedná se buď o dědictví, stipendium nebo zvýšení sociální dávky apod.

PENÍZE

Prosinec
Postoj k financím by měl být v tomto měsíci konzervativní. Přichází sice dobré nápady, které se mohou v příštím roce změnit v další zdroj příjmů, ale zatím si je ponechte pro sebe a ve své hlavě, nic zbrkle nepodnikejte.

Leden
Budete schopni efektivně řešit své finanční problémy. Vyvarujte se půjček nebo úvěrů. Příjem je možný, ale nesouvisí s vaší osobní prací, jedná se buď o dědictví, stipendium nebo zvýšení sociální dávky apod.

VZTAHY

Prosinec
Vztahy s přáteli i příbuznými budou ovlivněny touhou po idealismu, tímto se můžete dostat do rozporu mezi skutečností a očekáváním, mezi logikou a pocity, a čelit tak konečnému verdiktu nebo některým lidem. Vybavíte si své emocionální vzestupy i pády, s vrcholem velké lásky a pomalou či prudkou propastí kritiky, ponížení, neúcty, zrady, agrese… Nakonec se nevyhnete rozhodnutí, že některé vazby jsou již nežádoucí.

Leden
Prvních 14 dní je mimořádně přínosných, jako lavina vás může zasáhnout láska na první pohled se všemi vznešenými sentimentálními prožitky, smyslností i vášnivostí. Další dva týdny se však nesou v jiných energiích, půjde většinou o třenice a nepřijatelné chování. Nebuďte až příliš nároční, ale naopak milostiví a nesmírně taktní.

ZDRAVÍ

Prosinec
Fyzický stav bude celkově uspokojivý ale nepřepínejte se. Svaly a nervy jsou náchylnější ke křečím, ústřelům, zánětům, ruku v ruce těmto stavům dopomáhá stres a agrese. Také jste citlivější na změny teplot, chlad a vlhkost.

Leden
Těm z vás, kteří jste zažili okamžiky únavy, hypertenze, nespavosti nebo křečí, se opět navrátí energie. Imunitní systém posílí a žádný virus ani mikrob nemá šanci se k vám přiblížit, natož se dostat do těla. Využijte tohoto zlepšení, abyste zahájili dietní plán, pravidelné cvičení nebo podpořili zdravější biologický rytmus.

Numerologii pro jednotlivé týdny najdete na začátku každého týdne na homepage.

Celou numerologickou předpověď najdete v zimním dvojčísle 12-1/2018-2019.

NECHTE SE INSPIROVAT ZAJÍMAVÝMI ČLÁNKY A PŘEDPLAŤTE SI NOVÉHO FÉNIXE, KTERÝ VÁM BUDE PRAKTICKÝM PRŮVODCEM I RÁDCEM NA CESTĚ SPOKOJENÝM ŽIVOTEM. NYNÍ NAVÍC ZA VÝHODNOU CENU 399 KČ Z 501 KČ.
PŘEDPLATNÉ SI OBJEDNEJTE PROSTŘEDNICTVÍM JEDNODUCHÉHO WEBOVÉHO FORMULÁŘE ZDE.