PRÁCE, PENÍZE, VZTAHY A ZDRAVÍ – CO NÁS ČEKÁ V ZÁŘÍ PODLE NUMEROLOGIE

PRÁCE, PENÍZE, VZTAHY A ZDRAVÍ – CO NÁS ČEKÁ V ZÁŘÍ PODLE NUMEROLOGIE

V září vložte svou energii do těch činností, na kterých už delší dobu pracujete a máte je do d. Možná se uprostřed měsíce přihodí něco, s čím jste vůbec nepočítali a díky tomu rozšíříte své vědomí a nastartujete možná od základu jiný životní příběh a osud. Přizpůsobujte se těmto změnám, při řešení však ponechejte stranou rozumová hodnocení a kritiku. Zapojte intuici, ta vám napoví, případně vás osvítí geniální myšlenka. Se stále zapojeným logickým myšlením byste se cítili vyčerpaní a všelijak fyzicky omezováni. Zvolníte-li a investujete-li jen tam, kde to má smysl, pak vám energie září vyjde vstříc. Podpořte svou energii i kvalitním dýcháním, hudbou či aromaterapií.

PRÁCE

V září vás může strach před čímkoli přivést k lenosti, pohodlnosti a pouhé upovídanosti. Avšak tím, že usnete na vavřínech, ničemu nepomůžete, naopak tím natrhnete pytel všemožných zádrhelů. Pokud tedy chcete něčeho dosáhnout, pak
nezbývá než pro to něco udělat. Šance pro zlepšení, posun nebo nalezení nového pracovního štěstí tak máte na dosah. Stačí jen méně mluvit, snít, kritizovat, vymlouvat se a více jednat.

PENÍZE

Za pomoci intuitivního vnímání jste schopni nepřehlédnout příležitost a rozeznat, zda je pro vás přínosná, a nebo že byste naopak oním směrem jen marnili čas. Září naznačuje možné rozkutálení úspor či potřebu finančního zajišťování členů rodiny. Zvláště konec měsíce je více o duchovních hodnotách, než o fixování se na peníze či materiální hromadění.

VZTAHY

Ve vztazích i lásce bude dosti proměnlivo, a to proto, že celý měsíc je náročný na psychiku a ta se bude projevovat v málo aktivním, pohodlném, náladovém a nevypočitatelném chování. Spíše než fyzická stránka nebo řešení materiálních či organizačních záležitostí je třeba zaměřit se na toleranci a vcítění se do pocitů druhého a též jeho situačního dění. Tímto zmizí jakési černé mraky nedorozumění, ledacos si dokážete vyříkat a jako mávnutím kouzelného proutku dojde k usmíření, hlubokému sblížení a přátelství. Se zvýšenou empatií dokážete někoho potěšit vysněným dárkem a nebo velmi efektivní radou.

ZDRAVÍ

Mnozí z vás už na začátku měsíce pocítíte zvláštní nevysvětlitelný tlak, což se bude odrážet nejen na fyzické úrovni, ale též únavě mozku, zapomínání, zmatenosti. Vnější povinnosti a vnitřní napětí tak můžou způsobit žaludeční neurózy, koliky, nespavost a jiné nepříjemnosti. Neduste v sobě bublající emoce, pocity a potřeby. Buď je vypustíte z těla ven a nebo vás budou bombardovat zevnitř, dokud si samy nenajdou cestu ven. Též vaše libido pojede na úsporný režim, protože hormony jsou v nerovnováze. Zbytečně se netrapte, neodbývejte a navštivte odborníka, kterého už dlouhou dobu odkládáte – lékaře, terapeuta, poradce, maséra apod.

 

Numerologii pro jednotlivé týdny najdete na začátku každého týdne na homepage.

Celou numerologickou předpověď najdete v čísle 9/2018.