RITUÁL TŘETÍ SVÍCE

Vánoční rituál s Vlastíkem Brůčkem Plamínkem (znáte jej z televize!). Exkluzivně pro čtenáře Nového Fénixe!

RITUÁL TŘETÍ SVÍCE

Jedná se o málo známý vánoční rituál. Poprvé jsem jej spatřil v oblasti Pieninského národního parku na východě Slovenska před mnoha lety, když jsem zde trávil vánoční zimní dovolenou. Paradoxně podobný rituál jsem několikrát zažil také na Srí Lance v oblasti Anuradhapura a v neposlední řadě se ojediněle praktikuje o vánočních svátcích v lokalitě východních Krkonoš v regionu Vrchlabí a Žacléř. Dle svědectví řady místních lidí se v českých a slovenských krajích objevoval již v hluboké historii a lidé si ve významné dny Vánoc takto vzájemně pomocí silných pozitivních magických sil posilovali duchovní i praktický životní komfort. Sem přišel údajně z Polska, kde je o vánočních svátcích rozšířen zejména v oblasti Krakowa a chudších krajů na jihovýchodě země. V naší republice je méně obvyklý a pro čtenáře Nového Fénixu nabízím tímto neobvyklou možnost zúčastnit se tohoto rituálu společně.

Kdo z vás se tohoto rituálu budete chtít zúčastnit, připravte si na Štědrý den 24. prosince tři svíčky. Dvě červené a jednu zlatou. Zlatou svíci umístěte doprostřed a červené vedle ní vlevo a vpravo. Přesně v 16 hodin na Štědrý den zapalte červené svíce a prostřední zlatou nechte nezapálenou. Při tom proneste následující afirmaci:

„V pokoře a rovnováze žehnám sobě a svým nejbližším. Jsem připraven (připravena) přijímat lásku, zdraví a štěstí a v síle své myšlenky tuto energii předávat všem, kteří ji potřebují. Tak se staň!“

Ve stejnou dobu, tedy 24. prosince v 16 hodin já doma zapálím ze tří svící pouze prostřední zlatou a červené ponechám nezapálené. Zároveň pronesu následující afirmaci, která znásobí společný duchovní očistný a posilující efekt.
„Jsem zdravý, celé moje tělo je zdravé, daruji lásku, zdraví a hojnost. Láska, zdraví a hojnost společně prostupuje všemi a vším. Tak se staň! „

Nakonec během dalších minut zapálím dvě zbylé červené svíce a vy zapalte prostřední zlatou svíci. Je vhodné svíce nechat dohořet alespoň do doby, než skončí štědrovečerní večeře a rozdají se dárky.  Tato silná společná energie výrazně pomůže zlepšit nejen váš osobní životní a duchovní komfort, ale její význam je celoplošný. Moc se těším na naše společné dílo a přeji vám tímto, ať přinese nejen vám, ale i vašim blízkým jen to nejlepší vyznění. Pokud budete rituál vykonávat opravdu velmi hluboce a uvolněně, můžete při tom prožít významné okamžiky duchovního poznání. Napište nám a podělte se tak o své prožitky s ostatními čtenáři Nového Fénixu. Předem děkujeme.

Váš Vlastimil Brůček

www.brucektarot.cz