ROZHOVOR S PAVLEM ROŠKEM, UFOLOGEM A KONTAKTÉREM

O Pavlovi Roškovi se říká, že je přední český ufolog a kontaktér. Jako jeden z mála seznamuje českou veřejnost se svými nevšedními zážitky.

ROZHOVOR S PAVLEM ROŠKEM, UFOLOGEM A KONTAKTÉREM

Text: Daniela Fuxová, foto: archiv Pavla Roška

Na svých přednáškách a setkáních vyprávíte o svých „blízkých setkáních třetího druhu“…

Ano a rád bych, aby se tam mí posluchači dozvěděli, jak jinak lze nahlížet na svět a vnější vzdálené světy, které nás obklopují. Vysvětluji, kdo jsem, co dělám a proč to dělám, jak vnímám svět já a jaký je můj cíl.

A jaký máte cíl a proč to děláte?

Chci lidi blíže seznámit se skutečnostmi o dalekých mimozemských světech, které jsou také naší součástí. Stačí jen připustit, že nejsme ve vesmíru sami. O mimozemšťany se už dnes zajímá čím dál více lidí, ale to je tak vše. A já lidem vysvětluji, jak uskutečňuji své kontakty a předávám jim i některé ze svých technik „napojení se“ ze svých zkušeností s několika mimozemskými jedinci, se kterými se spojuji já a oni se mnou.

A současná hrozba – šíření viru COVID-19? Je ve vlivu temných sil?

Přirovnal bych to pořekadlu „Kdo seje vítr, sklízí bouři“. Rozhodně vir není přírodní, ani přirozený. Je nám tu aplikován. Přisluhovači. Má sloužit k regulaci obyvatelstva a sklizni energie strachu a bolesti. Pro ty, co to vše někde v té temnotě řídí, je totiž naše energie strachu jejich naprostá euforie a blaženost. Na druhou stranu se domnívám, že je to jejich zoufalý pokus udržet se u moci. Ale to už snad nebude možné. Obrátí se vše proti nim. A pro nás platí, hlavně se zbytečně nebát.

Nenechte si ujít celý článek v Novém Fénixu 4/2020.

 

Nenechte si ujít Fénix, nevšední časopis s cennými informacemi a poutavými rozhovory. Inspirujte se a obohaťte svůj život.