RUBRIKA NAD DOPISY ČTENÁŘŮ ANEB „NAPSALI JSTE NÁM“: UŽ NEMUSÍM DRŽET BEZLEPKOVOU DIETU A ŽENSKÉ MYOMY ZMIZELY

slíbila jsem Vám napsat svůj příběh, tak tady je … „Už od dětství jsem bývala pořád nemocná. Dětský lékař mi stále předepisoval antibiotika. Když mi bylo 13 let, vytrhli mi krční i nosní mandle a od té doby se situace ještě zhoršila …

RUBRIKA NAD DOPISY ČTENÁŘŮ ANEB „NAPSALI JSTE NÁM“: UŽ NEMUSÍM DRŽET BEZLEPKOVOU DIETU A ŽENSKÉ MYOMY ZMIZELY

Postupem času se mi zdraví stále zhoršovalo, byla jsem šíleně unavená, odesílána na různá vyšetření, ale všechno stále v pořádku. Po odběrech krve mě vždycky lékař pochválil, že mám krev jako víno. Prostě úplně zdravý člověk, přestože jsem se cítila hrozně špatně. A to jsem byla mladá holka, která by měla být plná energie. Časem jsem se dostala na imunologii, kde mi byla zjištěna prodělaná, ale bohužel neléčená mononukleóza a řešilo se, zda nemám únavový syndrom. Zdraví se mi stále zhoršovalo. Stačilo, že kolem mě prošel člověk, který byl nachlazený, už jsem se od něho nakazila. Stále mě bolelo v krku. Pak se přidal kašel atd. Zkoušela jsem ledacos. Brala jsem několik let mladý ječmen, řasu chlorellu, jezdila k bylinkářům, brala různé bylinky, dělala bylinkové koupele,každý den odšťavňovala mrkev a popíjela, ráno pila rozpuštěnou zmrzlou vodu z mražáku,nic nepomáhalo.Moje imunita vůbec nepracovala, měla jsem imunitní deficit. Když jsem potom brala za sebou šestery antibiotika a nepomohla mi, začala jsem pravidelně chodit na akupunkturu na posílení imunity…ani to mi nepomohlo. Pak jsem brala homeopatika…nepomohla. Jezdila jsem na biorezonanci, ani to nepomohlo.….byla jsem ze sebe zoufalá. Dala jsem spoustu peněz, věnovala čas a úsilí…všechno bylo marné a bezvýsledné.

V roce 2014 se mi dostal do ruky odkaz na internetové stránky, kde jsem si vyslechla přednášku Ing. Hany Bláhové o parazitech – a to byl zásadní zlom v mém životě. Pochopila jsem, že to je přesně můj problém a že potřebuji řízenou detoxikaci mého těla. Poslechla jsem si všechny přednášky, přečetla knihy od Jima Humbla, shlédla filmy, videa a všechno, co se dalo… Začala jsem si dělat naděje na zlepšení mého zdraví! Sehnala jsem na ni kontakt a napsala jí o sobě. Velmi brzy mi odepsala a poradila poradce blízko mého bydliště, paní Třískovou. Když jsem byla na měření, byla jsem zděšená, co všechno v mém těle, v hlavě a hlavně na mém mozku přebývá!!!! Bylo to velké množství různých virů, bakterií, parazitů, plísní…Něco přes rok jsem brala různá antihelmitika, spoustu joalisek, mms1, mms2….Zpočátku mi bylo hodně špatně, měla jsem i horečky, bolesti…ale stálo to za to, protože nakonec se mi ulevilo.

Během toho roku se mé tělo vyčistilo a já už nemusela držet bezlepkovou dietu. Na děloze jsem měla 3 myomy a hrozila mi operace. Když jsem šla po roce detoxikace na kontrolu, lékař byl překvapený a řekl mi, ať pokračuju v tom, co dělám, protože 2 myomy úplně zmizely a třetí se hodně zmenšil….A  to nejdůležitější a největší překvapení je, že mi začal pracovat imunitní systém. Z toho jsem úplně nadšená, protože i když jsou kolem mě mnozí nemocní, moje imunita mě chrání a já se od nich nenakazím. A když se mi zdá, že na mě něco „leze“, přijde na řadu roztok, a je zase dobře. Je to prostě úžasné!

Je pravda, že mi některé zdravotní problémy zůstaly, např. křečové žíly, myslela jsem, že i ty se odstraní, ale zůstaly, takže je musím řešit přes klasickou medicínu. Stále špatně spím, i když je to už o něco lepší. Ale díky této detoxikaci těla jsem zase začala žít. Nejsem pořád nemocná, nachlazená, nebolí mě stabilně v krku, nejsem tak šíleně vyčerpaná, vyhnula jsem se gynekologické operaci a přestala držet bezlepkovou dietu. Cítím se mnohem, mnohem lépe než celé své mládí, přestože mi teď bude 50 let.

A tak chci poděkovat všem, kteří se této smysluplné práci věnují, hlavně paní Ing. Bláhové, která má upřímný zájem o lidi a o jejich zdraví a obětavě se snaží kdykoliv komukoliv pomoci. “

MD

Pozn. Redakce: Příběh čtenářky navazuje na článek v Nový Fénix č. 3/2016

LEPEK  –  PODVOD STOLETÍ  A SKVĚLÝ BYZNYS