Spíte v „čisté‟ zóně?

Elektrosmog je všude přítomný a jeho rozsah trvale roste. Především ve velkých městech se šíří stále rychleji a jeho hustota je čím dál vyšší. Jeho následkem jsou časté pocity únavy, vyčerpání, nedostatku energie, bolesti hlavy, migrény, oslabení imunity a řada dalších velmi nepříjemných a ještě nepříjemnějších věcí. Řeč je o elektrosmogu. V městských aglomeracích se před ním nemáte šanci skrýt.

Spíte v „čisté‟ zóně?

Elektrárny, transformátorové stanice,vedení vysokého a středně vysokého napětí, elektroinstalace, elektrospotřebiče, napájecí kabely elektrospotřebičů.To vše vytváří takzvaný nízkofrekvenční elektrosmog. Vysílače mobilních telefonních sítí, digitálního televizního signálu,digitálních rádií, vojenské sledovací systémy, wifi sítě a řada dalších vytváří takzvaný vysokofrekvenční elektrosmog. Do toho je zde řada dalších vojenských systémů, včetně sofistikovaných prostředků radioelektronického boje a řada dalších, o kterých není bezpečno psát. Elektrosmogu je dnes vystaven opravdu každý. Zákony na ochranu občanů před elektrosmogem neexistují, a normy, které zde platí pro vysílače televizního, radiového či mobilního signálu, jsou velmi kulantně řečeno naprosto nedostatečné. Jako kdyby nebyly. A i kdyby byly normy pro vysílače sebepřísnější, tak například takový iphone vydá jeden milion impulzů během 24 hodin. A to bez jediného hovoru a bez internetu! Ostatní mobily na tom nebudou o moc lépe. V průměrné domácnosti jsou dnes tak tři mobily, počítač, tiskárna, wifi modem, elektrická nebo indukční plotna, elektrická trouba, mikrovlná trouba, elektroměřáky, elektronické měřáky topení, někde už i elektronické měřáky vody, „úsporné žárovky“ – ty svým škodlivým zářením předčí i tehdejší socialistické zářivky… Do toho dvd nebo blue-ray přehrávač, televize, hifi věž nebo jiný audiopřehrávač s rádiem, elektronická váha v kuchyni, kuchyňský robot, kávovar, varná konvice, osobní váha, elektrický zubní kartáček, holící strojek, epilátor, depilátor a hromada všech dalších možných či nemožných elektrospotřebičů. A aby to vše fungovalo, tak je v celém bytě pochopitelně elektroinstalace. Pokud bydlíte v paneláku, tak si buďte jisti, že u sousedů je to velmi podobné. V domě je navíc výtah, ten má ale alespoň většinou naštěstí umístěn motor v suterénu. Na ulici tramvaje nebo trolejbusy. Takže cestou do práce si moc neoddychnete. V práci to většinou s elektrosmogem není o moc lepší… Kdy už začnou příslušné úřady a politici tuto situaci řešit?

V posledních desetiletích se čím dál více obklopujeme značným počtem elektrických a elektronických přístrojů, usnadňujících nám zdánlivě život, ale vytvářejících kumulovaná umělá elektromagnetická pole. Neustále se zvyšují frekvence pro přenos informací, vlny pronikají i silnými zdmi a materiály. A na druhé straně se tak zmenšuje přirozené stejnosměrné pole země, které potřebují živé organismy k životu. Podle některých výzkumů spočívá účinek elektrosmogu v tom, že negativně ovlivňuje vlastnosti a funkce biomolekul, propustnost buněčných membrán. Tím dochází ke změnám metabolismu a toku iontů některých látek v organismu,což jsou pak příčinou nejrůznějších poruch – oslabení nervového systému (projevy – neklid, nervozita, bolesti hlavy, tlukot srdce, únava, deprese) a imunity. Bylo zjištěno, že elektropole ovlivňuje produkci hormonu elatoninu, který reguluje v těle fáze spánku a bdění a vnímání času. Při jeho snížené produkci nedochází k patřičné regeneraci organismu, což má opět za následek oslabení imunity, pocity únavy a tak dále.

 

Spíte-li v geopatogenní zóně a vlivu elektrosmogu, vaše tělo nedostává přirozené množství energie potřebné pro regeneraci a uchování zdraví

SOMAVEDIC
ELIMINUJE A NEUTRALIZUJE NEGATIVNÍ CIVILIZAČNÍ VLIVY

Přístroj Somavedic eliminuje a neutralizuje negativní civilizační vlivy elektrosmogu, geopatogenních, psychosomatických zón a spodních vod, zlepšuje metabolismus a spánek. Byl sestrojen po letech výzkumu a zkoušek. Certifikáty mezinárodních zkušebních institutů potvrzují jeho účinnost. Byl testován a ověřen také odborníky z oboru přírodních věd, provozovateli diagnosticko-terapeutických center, pracujících s přístroji Bicom – Regumed GmbH, Sensitiv Imago, Time Waver, Life-system, Inergetics CoRe. Somavedic slouží k celkové dokonalé harmonizaci těla i mysli. Je důležitý pro očistu a harmonizaci domácího, firemního i jiného prostředí, kde se vyskytují lidé. Uživatelé se shodují, že dochází k harmonizaci vztahů v rodině, ve firmách i v jakýchkoliv jiných kolektivech. Dosah přístrojů Somavedic je 30 m v poloměru, tvoří kouli okolo přístroje a jeho záření prostupuje zdmi domu,stejně jako negativní působení geopatogenních zón a elektrosmogu.

www.somavedic.cz
www.geopatogennizony.com