SRDCE JE KLÍČEM, KOMNATOU A CESTOU…

Cesta srdce je výjimečnou cestou a zde se odehrává naprosto vše. Je to cesta splněných přání, je to cesta skutečné existence.

SRDCE JE KLÍČEM, KOMNATOU A CESTOU…

Srdce je tajemnou cestou, která je otevřená každému z nás. Od dětství cítím a vnímám tuto cestu. Vnímám tlukot srdce, mystického srdce. Víte, mé srdce pro mě bylo naprosto čitelné už jako dítěti. Skrze své srdce jsem viděl svět a vidím ho tak dodnes, s věkem i hlouběji. Srdce mi otevřelo přenádhernou krajinu a stal jsem se tak přirozeným badatelem srdce. A samotným stavem srdce. Pro mne žít v srdci je žít život v naplnění, žít ho ve štěstí a hlavně v lásce a láskou.

Srdce je tou nejjistější cestou k naplnění svého života a také k ohýbání této reality. Tím, jak od dětství žiji v tomto jakoby světelném stavu, všimnul jsem si, jakou má srdce zář. Vnímám, jak se v tomto stavu cítím lehký a vše je pro mě tak jednoduché. Poznal jsem také určité frekvence a vysílání stavu srdce do této reality a zjistil jsem, že se mi mnohé události a věci stávají skutečností. Prostě jen jsem jakoby pomyslel a bylo to. Ono „to“ však není myšlenka, ono „to“ vyjde z komnaty srdce – cesty srdce. A cítíte a vnímáte, jak je „to“ okamžitě živé, jak „to“ okamžitě existuje. Je to život a existence srdce.

A jak se mé tělo rozvíjelo, stával jsem se klukem a pak dospělým člověkem, který si splnil všechna přání, které vycházely a postupně stále vycházejí z této vzácné cesty srdce. Má cesta a rozvoj je zaměřen hlavně na cestu srdce v té přirozenosti a autenticitě, která se mnou již do tohoto života přišla. Nepřemýšlíte nad tím, prostě to jakoby vyzařujete okamžitě a tím se vše dřív, nebo později stane.

Ptáte se mne, čím je vzácná tato cesta srdce? Protože se zde nachází určité samotné DNA Boha, určitý druh esence. Samozřejmě však záleží na tom, v jakém stavu srdce se nacházíte.

A vězme, že v každé úrovni srdce se nachází v určitém množství tato esence Boží, od těch nejnižších až po ty nejvyšší. Tato vzácná esence – DNA Boha má vysokou až nadpřirozenou frekvenci a v ní existovat úplně jako celek nebo byť jednou jedinou kapkou, která by tam byla, tak vám to přinese mnohé. A takový stav poznání může dosáhnout každý – je to tak jednoduché ale zároveň i není. A tím se tak mnohým z nás události naplní a jiným ne. Je to také ještě tím, že zde působí hluboká inteligence srdce, jakási Boží technologie, a je tou nejlepší ve vesmíru. A s ní je potřeba umět zacházet.

Mým poselství je předávání sdělení a podělení se s mým poznáním, že cesta srdce přináší Vše. Vydejte se také na tuto cestu, neboť srdce je samotný stav inteligence, je Alfou i Omegou, je prostě vším.

V srdci k Vám Tom

Nenechte si ujít Fénix, nevšední časopis s cennými informacemi a poutavými rozhovory. Inspirujte se a obohaťte svůj život.

Text:  Tom Borl

Foto: pixabay.com