STAŇTE SE SPOLUAUTORY V LISTOPADOVÉM VYDÁNÍ NOVÝ FÉNIX.

POŠLETE NÁM VÁŠ UNIKÁTNÍ DUŠIČKOVÝ PŘÍBĚH NA TÉMA: PŘEDKOVÉ, DUŠE, SVĚDCI A SVĚTCI, ZESNULÍ A KOMUNIKACE S DRUHÝM BŘEHEM, STRÁŽNÍ ANDĚLÉ.

STAŇTE SE SPOLUAUTORY V LISTOPADOVÉM VYDÁNÍ NOVÝ FÉNIX.

Všichni prožíváte jedinečné a unikátní životy. Máte nezapomenutelné zkušenosti. Vzpomeňte si na příběhy vašich blízkých a přátel. Podělte se o ně i s ostatními čtenáři Fénixe. Věříme, že ty nejlepší a nejzajímavější a nejneuvěřitelnější příběhy jsou ve vašich vzpomínkách a prožitcích. Určitě někdo z vás na vlastní kůži zažil kontakty s těmi, kteří už nejsou s námi, nebo slyšel hlasy, nebo mu ve snech naši předkové anebo bytosti dávali rady a pokyny.

Příspěvky označte nadpisem rubriky „PŘÍBĚHY ČTENÁŘŮ“ a zašlete buď formou dopisu na adresu redakce: Nový Fénix, s.r.o., Babákova 2390/2, 148 00 Praha 11, anebo prostřednictvím e-mailu: info@novyfenixcz, a to nejpozději do 4. října 2016, kdy je uzávěrka listopadového vydání časopisu Nový Fénix.

Nejpoutavější příspěvky budou zveřejněny v časopise a na našich webových stránkách a jejich autoři odměněni dvěma hodnotnými knihami dle výběru nakladatelství Euromedia.