STŘÍBRNÝ MŮSTEK POMŮŽE NEJEN OD BOLESTI

A takhle nějak celý ten „zázrak“ může vypadat. Náplasti zaoblete rohy, nebude se tak snadno odlupovat. Z alobalu nastříháte podle potřeby, a velikosti postiženého místa, potřebný počet proužků cca 10×15 mm a ty nalepíte matnou stranou k p odložce.

STŘÍBRNÝ MŮSTEK POMŮŽE NEJEN OD BOLESTI

Na omytou pokožku nalepíte přípravek tak, aby proužky směřovaly svisle podél osy těla (končetiny). Pokožka musí být suchá a i v p řípadě spáleniny 1. st. šetrně omytá. Do rána bude bolest nejspíše pryč, ale úleva se dostaví už po pár hodinách. Pokud máte velké bolesti páteře a kloubů, choďte s nálepkou ještě další dva dny. Bolest se nadlouho ztratí. Dbejte na to, aby proužky dobře přiléhaly k pokožce. Podložku proto nalepte víc napnutou. Podle zkušeností mnohých testovatelů postačí, když alobal vhodné velikosti a tvaru přiložíte na pokožku a ovinete pružným obinadlem, nebo nějakým vhodným způsobem připevníte.

Nevkládejte do ponožky na chodidlo či v ní pouze ležte. Má zkušenost – večer byla plná lesklých šupin. Známý si třeba ošetřuje bolavé srdce a říká, že mu to pomáhá. Přilepil si „můstek“ v oblasti srdce na prsa – a vše bylo brzy vpořádku. Když to rozbolela hlava, také vzal na pomoc fólii. Jinému známému se ukrutně rozbolel palec na noze – pravděpodobně dna. Omotal si palec fólií, obandážoval a za dvacet minut bolest ustoupila. Podobně se jiná žena zbavovala bolesti jater po opakované stravovací chybě. To ovšem není nejlepší přístup, ale jen náhradní úleva.

Chcete vědět více? Celý text a mnoho dalších zajímavých článků, rad a tipů najdete v březnovém čísle Nového Fénixu, který vychází ve čtvrtek 23. února 2017.

Zde si můžete objednat předplatné časopisu za zvýhodněných podmínek nebo objednat časopis elektronicky v pdf.