SVĚTOVÝ EXPERT NA ZDRAVÍ A VÝŽIVU DR. T. COLIN CAMPBELL PŘICHÁZÍ DO ČESKÉ REPUBLIKY

Česká republika zažije historickou návštěvu. Dr. T. Colin Campbell (USA) – lídr a autor nejrozsáhlejší dietologické studie a stejnojmenného světového bestselleru o zdraví s názvem „Čínská studie“, který naučil miliony lidí po celém světě, jak znovu žít zdravý, vitální a kvalitní život přijede do České republiky již 4. 6. 2016.

SVĚTOVÝ EXPERT NA ZDRAVÍ A VÝŽIVU DR. T. COLIN CAMPBELL PŘICHÁZÍ DO ČESKÉ REPUBLIKY

Více než 40 let je Dr. Campbell lídrem ve vědeckém výzkumu výživy. Emeritní profesor Cornellovy univerzity v USA je mimo jiné i autorem světového bestselleru o zdraví s názvem „Čínská studie“, který byl označen za nejvýznamnější knihu o zdraví za posledních 100 let.

Dr. T. Colin Campbell je přední světový odborník v oblasti vědy o výživě, z jehož prací dnes vycházejí specialisté na výživu. Vedle unikátních poznatků ze své dietologické studie, která je ze všech provedených studií nejrozsáhlejší, nám jako předzvěst své návštěvy posílá impozantní pozvánku:

Výživa má pro lidské zdraví daleko větší význam, než se stále mnozí domnívají. Dnes dokážeme místo léků a operací jen díky stravě odvrátit i pokročilé stadium srdečně-cévních onemocnění. Kromě toho také dokážeme odvrátit cukrovku a jiná onemocnění. Snížit hladinu cholesterolu jen prostřednictvím toho, co konzumujeme, je mnohem účinnější a bezpečnější než brát léky. Používání správné výživy jako medicíny mnohdy přináší pozitivní změny již během 1 až 2 týdnů.

Nepromeškejte tuto neopakovatelnou příležitost a buďte při tom!