UFO existuje – konec zatajování a zkreslování skutečností

Je tomu přesně 74 let, co se poblíž města Roswell v Novém Mexiku se udála neobvyklá havárie, která vešla do historie jako „roswellský incident“, při němž došlo k údajnému zřícení kosmické lodě – UFO, přičemž trosky tohoto objektu byly nalezeny cca 127 km od zmiňovaného města. V červenci roku 1947, tedy pouhých osm dní před touto nehodou v Roswellu, pilot Kenneth Arnold, se stal očitým svědkem toho, jak se kolem hory Mount Rainier prohnalo devět lesklých objektů, které podle jeho odhadu letěly rychlostí 1200 mil za hodinu. Objekty navíc nepřipomínaly žádné známé letadlo, které by dokázalo letět ve formaci rychlostí Mach 1.5.

UFO existuje – konec zatajování a zkreslování skutečností

Pozn. Hranici zvuku překonal americký pilot Chuck Yeager, který se tak 14. října 1947, se svým letadlem Bell X-1 s raketovým pohonem a letící rychlostí Mach 1.6, zapsal do dějin letectví. Ovšem tuto zvukovou bariéru prolomil až o dva měsíce později, čili po roswellském incidentu.

PRAVDA ČI PŘELUD?

Tyto dvě související události pak zapříčinily u širší veřejnosti, nebývalý zájem o fenomén UFO, o němž se do té doby mnoho nevědělo, navzdory tomu, že se vojenští piloti během druhé světové války, se již setkali s takzvaným – FOO FIGHTERS, což byla jasná (neidentifikovatelná) světla doprovázející vojenská letadla, se specifickými vlastnostmi, s jakými se lze setkat  jen u pozorovaných létajících neidentifikovatelných disků.

Vzhledem k tomu, že se tento jev nepodařilo nikdy vysvětlit, tak nelze vyloučit, že za touto záhadou můžeme spatřit mýty opředené UFO, o němž se začalo teprve v souvislosti s roswellským případem veřejně debatovat, ale i psát v nejprestižnějších médiích, což byl první impuls, jenž odstartoval zrod nového kultu, který se dostal do povědomí lidí po celém světě.

Pozn. UFO (z anglického Unidentified Flying Object = neidentifikovaný létající předmět) je jev, kdy pozorovatel hlásí situaci, ve které pozoroval na obloze předmět, jehož podstatu není schopen racionálně vysvětlit. Lidově je tento jev často označován jako pozorování „létajících talířů/velkých zvláštních objektů“.

Jak se nakonec podařilo roswellské UFO objasnit? 8. července 1947 letecká základna Roswell uveřejnila zprávu, že ve spolupráci s jedním místním rančerem získala jistý disk. Ovšem ještě téhož dne bylo vše dementováno, protože byla vydána opravná zpráva, že nešlo o létající talíř, ale meteorologický balón, který byl součástí tajného projektu Mogul. Čemu má tedy člověk věřit?

Tyto rozporuplnosti dokazují fakt, že na každém šprochu je pravdy trochu! Vzhledem k tomu, že každá pravda vyjde na světlo, třeba se značným zpožděním, tak jsme se v letošním roce dočkali nevídaného posunu, který nás v otázce UFO a mimozemských civilizací, osvobozuje od domněnek a konspiračních spekulací, a to k čisté a ničím nezkreslené pravdě. UFO JE TADY, A NIKDY TOMU NEBYLO JINAK!

LEDY SE ZAČÍNAJÍ HÝBAT

Je pravdou, že z kompetentních míst dostatečně nezaznívá, že létající disky či různé světelné koule, nelze považovat za přírodní fyzikální jev neznámého původu, což je stěží přijatelná skutečnost, která je tu ostatně s námi od nepaměti, a proto UFO přepisuje současnou historii lidstva, tak jako tak!

Dokonce rozumím tomu, proč se pravda o UFO discích, musí světové veřejnosti podávat v homeopatických dávkách! Jde o to, aby nepropukla panika a chaos, neboť sdělení o tom, že ČLOVĚK není jedinou inteligentní bytostí v kosmu, může vskutku některým lidským jedincům, zejména popíračům takového úkazu, přivodit hypotetický „konec světa“.

Není divu, že se musí v tomto ohledu postupovat velmi obezřetně, protože přiznání takového druhu, to by mohlo poškodit dobré jméno a pověst mnohých světově uznávaných vědců, vojenských analytiků apod., všech těch tisíců skeptiků a moudrých hlav, jimž se dokonale povedlo zmást veřejnost a vyvrátit vše, co souvisí s tímto tajemným fenoménem, který zlidověl pod názvem – UFO!

Pozn. Britské ministerstvo obrany při výzkumu těchto jevů po roce 1996 používalo označení UAP (Unidentified Aerial Phenomena), protože označení UFO bylo již zprofanované. Kým, nebo čím, to se nedovídáme.

Obdobné přiznání musí být světu předloženo tak, aby se nikdo ze skeptiků nemusel nikomu omlouvat, a naopak, aby z těchto popíračů vzešli zdatní odborníci a poradci na slovo vzaté, a to ve vztahu ke všem možným mimozemským entitám, jenž pravidelně naši planetu navštěvují.

Prostě řečeno: „Aby se vlk nažral a koza zůstala celá.“ Tím však rozhodně nechci nikoho kritizovat, neboť, mýlit se je lidské, ale setrvávat v omylu je ďábelské. Každopádně nastala – NOVÁ DOBA A VĚK, posun ke hvězdám a mimozemským civilizacím, ale i novým zítřkům, ať už budou jakékoliv!

Přišel čas velkého probuzení, v němž se lidstvu postupně odhalí pravda o vesmíru, kde nejsme sami, poněvadž kosmos byl od samého počátku stvořen k životu, k čemu jinému taky, že? To, co bylo dříve nemilosrdně popíráno, to je dnes bez jakéhokoliv ostychu a mediálního humbuku možné veřejně prezentovat, jakoby se nechumelilo, a to v porovnání s tím, jak to ještě donedávna fungovalo, čímž mám na mysli všemožné zatajování a zkreslování skutečností.

UFO EXISTUJE – PROHLÁSIL OBAMA

To, že se něco děje, dokazuje výpověď bývalého amerického prezidenta Baracka Obamy, který v televizním rozhovoru prohlásil, že existují svědectví a nahrávky potvrzující existenci UFO, nicméně, nemůže prý prozradit úplně vše, s čím se americká armáda dosud setkala. Přesto zdůraznil, že rychlost a letové schopnosti u diskových talířů, se vymykají všemu, s čím se vědci setkali.

Co mne však nejvíce zaujalo, to jest přetrvávající síla dřívějších paradigmat, která dosud nepominula, protože v kolektivním vědomí lidstva neustále účinkuje tzv. EGREGOR strachu, což je s nadsázkou řečeno – temný virus mlčení. Jeho nezdolnému duchu pomohla masově vedená  ANTI – UFO kampaň, která dokonale zesměšnila a také zastínila veškeré transcendentální úkazy nad záhadným nebem naší planety, kde se to doslova hemží všemi možnými UFO objekty, s nimiž se tváří v tvář setkalo nejedno dopravní či vojenské letadlo. Přesto se chováme tak, jako by to nebyla ani pravda. Takže jsme s pomocí mocného egregora stvořili pohádku: Berta a UFO! Co je to vlastně pohádka?

Pozn. Pohádka je vyprávění, které je založené na básnické fantazii, zejména ze světa nadpřirozených jevů. Důležité je, že pohádkový příběh není původně vázán na podmínky reálného světa.

Je vskutku zarážející, že některá tzv. alternativní internetová média, věří těmto a podobným pohádkám, jež popírají ledacos, a zuby nehty hájí demagogii z předešlých dob, kdy očití svědci byli perzekvováni a stigmatizováni jen za to, co viděli, nebo popsali!  Na jednom nejmenovaném „alternativním“ webu, bylo napsáno: „Armáda je ten, kdo uvolňuje záběry UFO, a také „oznamovatelé“ jsou všichni z armády. UFO, která nám na videích ukazují, nejsou z vesmíru, ale odtud. Každé jedno z těchto videí, které se objevilo v posledních několika letech – včetně všech videí v nejnovější epizodě 60 Minutes, pochází z armády.“

Pakliže někdo vydává UFO za drony či jinou utajovanou vojenskou techniku, v tom případě ho musím odkázat do minulosti, zejména do těch dob, kdy drony ještě neexistovaly, a kdy oznamovatelům a očitým svědkům UFO aktivit, hrozil nedobrovolný pobyt u docenta Chocholouška.

JDE O POKROK?

Navíc jsem přesvědčen o tom, že žádná ze současných supervelmocí, nevlastní  Know-how (anglicky „vědět-jak“) na UFO techniku, atp. Pokud by tomu tak bylo, změnila by se ve světě již tak křehká mezinárodní situace, což je jakýsi status Quo. Tahle pokroková technika by dokázala ve světě rozvrátit stávající sílu – rovnováhu!

Nedokážu si představit, že se nějaká mocnost našeho světa, pokud by vlastnila UFO a tomu podobné technologie, aby takovou vojenskou dominanci (převahu) v nějakém konfliktu nevyužila ve svůj prospěch, aniž by si toho nikdo nevšiml? To by byl poprask, kdyby v médiích zazněla zpráva: „Armáda v Afghánistánu použila proti povstalcům létající disky, které nečekaně udeřily a ukončily nepřetržitou válku v této části světa.“

To se nestalo (!), proto lze vyvrátit jakékoliv podezření o tom, že UFO není z vesmíru, ale odtud! Tím samozřejmě netvrdím, že s pomocí takzvaného reverzního inženýrství, se již některé země nepokusily z různých UFO trosek sestrojit fungující létající disky. O to se koneckonců, také pokusili nacisté během druhé světové války. Jak to dopadlo, není asi třeba komentovat!

Jenže, když už se mainstreamem  prohánějí takové senzační zprávy, že máme co do činění s technologií, která je padesát až tisíc let před námi, jak uveřejnil v rozhovoru s Luisem Elizondem deník The Washington Post, v tom případě se můžeme domnívat, že člověk nedokáže tuhle nadčasovou techniku reprodukovat, a pokud ano, tak jen nepatrně.

Na druhé straně, jestli někdo považuje bývalého amerického prezidenta – Baracka Obamu, jako vhodného kandidáta na ZLATÝ BLUDNÝ BALVAN, jenž netuší co říká, tak tedy budiž. Ovšem v tom případě bychom museli tutéž cenu udělit, i  exšéfovi izraelské vesmírné bezpečnosti – Chaimu Eshedovi, který bez jakýchkoliv zábran v  The Jerusalem Post prohlásil: „UFO požádaly, aby se nezveřejňovalo, že jsou tady, lidstvo ještě není připraveno,“ vysvětlil Eshed.

Podle něj mají mimozemšťané o lidi stejný zájem jako oni o ně. K tomu ještě podotkl, že vlády Spojených států a Izraele jsou už roky v kontaktu s mimozemskou civilizací. Myslím, že tato slova nepotřebují komentář. Na druhou stranu nám tahle výpověď podává logické vysvětlení, co stojí za postupným odhalováním, které se týká toho, že jsou tu mimozemšťané s námi. Vskutku, nepozemšťané dospěli k názoru, že nastal čas sebeodhalování!

V mnoha svých článcích, v nichž jsem psal o tématu UFO, tak jsem čtenáře upozornil na to, že se vesmírní návštěvníci budou v našem světě zatajovat a všemi možnými prostředky popírat tak dlouho, než od nich samých přijde souhlas (impuls) k tomu, aby se lidstvo konečně o jejich existenci dozvědělo. Je zřejmé, vzhledem k tomu, co se v současnosti můžete v nejprestižnějších světových denících o existenci UFO dočíst, že takový popud z jejich strany už nastal.

UŽ JE TO TADY! 

Jestli je naše civilizace připravena přijmout ten fakt, že k nám pronikají vesmírní vetřelci, není v tuto chvíli relevantní, poněvadž je otázkou, jaké s námi mají úmysly? Myslím si, že na tento dotaz  obdržíme v příštím roce 2022, uspokojivou odpověď. Zároveň nelze vyloučit, že tohle „UFO uvolnění“, je jakousi předpřípravou na příchod mimozemské civilizace, zvané – ANUNNAKI. Názvy článků, které jsou níže uvedené, pocházejí z mainstreamu – NOVINKY. cz, a jsem si jist, že tyto příspěvky jsou důkazem toho, o čem se ještě v roce 2019 nemohlo psát, čímž je historické přiznání, že UFO existuje!

Pentagon zveřejnil nahrávky UFO. Chce zamezit spekulacím
Nad japonským městem se objevilo UFO
Mimozemšťané jsou tady, ale lidstvo není připraveno, tvrdí exšéf izraelského vesmírného úřadu
Z Pentagonu unikly další fotky UFO
CIA odtajnila stovky nejtajnějších dokumentů o UFO
Kanada zveřejnila databázi záznamů o UFO
Kulovité UFO zmizelo v moři. V USA zkoumají další neidentifikované vzdušné jevy
Máme záběry UFO, přiznal Obama

Zpráva o UFO: Více než mimozemšťanů se americké úřady obávají tajných zbraní protivníků
UFO umí ovládat naše jaderné zbraně, zaznívá od amerických expertů.

Tento článek je zveřejněn se svolením autora. www.odrazy-tajemna.wz.cz