VĚŘ SVÉMU ROZHODNUTÍ – ROZHOVOR S TOMÁŠEM KELTNEREM

Tomáš Keltner – spisovatel a konzultant v oblasti osobního rozvoje. Po studiích programování a architektury počítačových systémů absolvoval školu pro osobní ochránce Policie ČR, později školu pro zpravodajské důstojníky a další kurzy pro zvláštní složky Policie ČR a pro speciální jednotky Armády ČR. Studoval tradiční korejské umění rytířů Hwarang. Po několika letech strávených u tajných složek Policie ČR a Armády ČR se rozhodl pro změnu a nyní se věnuje osobnímu rozvoji a tvůrčímu psaní.

VĚŘ SVÉMU ROZHODNUTÍ – ROZHOVOR S TOMÁŠEM KELTNEREM

Text: Daniela Fuxová

S Tomášem Keltnerem jsme se setkali v jeho studiu v Praze 7. V místě, kde se konají jeho kurzy osobního rozvoje, konzultace a semináře. Právě zde intenzivně připravuje k reedici své dvě úspěšné knihy Transformace vědomí 1 a 2 v aktualizované formě a zcela novém nastavení a také další nové knihy.

Říkáte o sobě, že jste spisovatel, řečník a učitel.

Ano, avšak k tomuto vedla velmi dlouhá trnitá cesta. Většina čtenářů i znalců tajných nauk ví, že i z hlediska ezoteriky extrém plodí extrém. Můj proces a má cesta šla skrze extrémní jangovou cestu agresivní mužské stránky, kdy jsem byl doslova řečeno ve zbroji. 13 let jsem sloužil v policejních jednotkách a v elitních vojenských jednotkách. Můj vrchol odbornosti přesycením jangu se přerodil v jin, a v jednom určitém momentu jsem „odhodil zbroj“ a „uchopil tužku“. Celou svou osobnost jsem položil do psaní a předávání jistých zásadních informací a téměř zázračně a terapeuticky se po dalších 13 letech práce dostávám do určitého středu a rovnováhy mezi měkkostí jinu a tvrdostí jangu. Otevírá se mi, jak je důležité veškeré věci nedělat ani příliš tvrdě, ani příliš měkce, ale v harmonii. Z toho mám obrovskou radost. Dělám vše, jak mi to přichází, v harmonii a radosti.

Jak je možný takový extrémní přerod a jakou ve vašem životě sehrál roli?

Pochopil jsem, že v mém současném vtělení bylo nutné mé osudové vehnání do strážných a vojenských jednotek a policie. Bylo nezbytně nutné získat tam informace jak přežít v krajních mezích, abych měl schopnost odpovědět na řadu duchovních otázek pramenící z mých zkušeností v extrémních situacích a z vlastních niterných prožitků. Sám jsem totiž prošel procesem transformace vědomí, o kterém píšu ve svých knihách. Předávat tyto informace dál je mé poslání. Proto jsem musel projít veškeré výcviky a dovést do vyšších stupňů mé dovednosti, včetně mého studia bojového umění Hwarang – jednoho z nejtradičnějších asijských bojových umění.

|….|

Vezměte si, k jak obrovským změnám na této planetě došlo za posledních deset let? Změny v magnetických pólech země, změny geopolitické, v lokálních politikách, změny ve zdravotnictví a změny v lidech. A co změny informační? Dezinformace a deziluze? Kolik démonů se nyní probouzí a jakou obrovskou silou ovládají nevědomé lidi? Popisuji je ve svých knihách jako sociální nebo psychické viry. Jde o způsoby, jak ovládat lidi.

Lidé nyní ztrácí přehled o své identitě, o sexualitě a o tom, co je rodina a jak má vypadat. O základu společnosti a o tom, že rodinu odnepaměti tvoří máma a táta. Všechno ostatní lze nazvat rodinou, ale je to nesmysl. Řada z nás scestné informace ohledně rodiny hluboko v sobě cítí jako nesprávné, ale protože určité síly mají moc nad informačními kanály, pokoušejí se vytvořit dojem, že to je nová norma, že to je normální. Ale není. Všichni zdraví lidi cítí, že to normální není, a proto se to ani normální nestane.

Jak skončila Sodoma a Gomora? Bůh je zničil. Stejným způsobem dojde ke zničení všech nádorů společnosti, ale než je zničí, tak mohou nádory i vzrůst. Vezměte si pokus o manipulaci s národním uvědoměním, například šíření informací, kdo nás během 2. světové zachraňoval. My si to ale pamatujeme, my to přece víme. Pokus skončí špatně, protože lidé, kteří nejsou tak dobře vidět na sociálních sítích a nevlastní noviny, ti, co tvoří duši a tělo národa, obyčejní lidé mimo Prahu, ti ukáží svoji vůli i v dalších volbách, pokud budou moct.

Chystají se na nás sice velké zrůdnosti, jako je třeba 5G internet a jeho škodlivé mikrovlny, a mnoho jiných problémů, jako je i plánovaná síť satelitů, která nás bude grilovat z vesmíru, ale věřím tomu, že informovaností a postupným zvyšováním vědomí lidí budeme schopni tomu zabránit tak, že jako republika nebudeme takové projekty podporovat a neumožníme je budovat.

|….|

Na co kladete důraz? Co vnímáte jako nedůležitější?

Osvobodit se, aby byl člověk schopen rozpoznat, jestli je s ním manipulováno. Potom se svobodně může rozhodnout, jestli do toho půjde, anebo řekne ne a nepůjde. Ale rozhodne se sám. Přijde mi totiž fér, aby člověk věděl, že je jím manipulováno. Příkladem jsou dnešní reklamy, u kterých neočekáváme, že nám sdělují 100% pravdu, ale víme, že reklama nás chce zaujmout. Pak máme svobodnou vůli se rozhodnout. Mou motivací je ukázat lidem svobodnou vůli, jak vypadá a jak ji správně cítit. Na mých seminářích si proto popisujeme smysly, mimosmysly, s pokročilými žáky se učíme regresím a výletujeme do minulosti i jinam. To vše proto, aby člověk získal skutečně dostatek informací k tomu, aby se mohl sám svobodně rozhodnout. Učím principy a rozpoznávání. Nikdy neříkám, co je dobře, či špatně, to je relativní.

CELÝ ROZHOVOR S TOMÁŠEM KELTNEREM ČTĚTE V NOVÉM FÉNIXU 11/2019.