ZATOČTE S JARNÍ ÚNAVOU

ZATOČTE S JARNÍ ÚNAVOU

Podle čínského pentagramu náleží jaro játrům a ta patří k velmi důležitým orgánům. Metabolizují totiž základní živiny a odbourávají pro tělo nepotřebné látky. S okruhem jater se pojí celá řada podřízených orgánů, například žlučník, nadledvinky, oči, nervový systém a další. Na játrech se velmi podepisuje „životospráva“ moderní doby – tedy nedostatek spánku, stres, ale také častější konzumace alkoholu či užívání léků.

Našemu tělu se vyplatí (nejen na jaře) naslouchat. Dopřejme mu odlehčení. Optimální je kombinace úpravy jídelníčku, drobných změn životního stylu a očistné kúry z přírodních doplňků stravy.

Když mají játra dost

Přetížená játra poznáme podle celé řady změn – jednou z nich je dlouhodobá únava. Pokud se i po dostatečně dlouhém spánku cítíte vyčerpaní a bez energie, zpozorněte. Změn si lze všimnout také na pokožce – svědivá, na dotek citlivá pokožka může signalizovat potíže s játry. Dalším indikátorem jsou oči – ne nadarmo se říká oko do duše okno. Jakmile jsou oči často zarudlé, podrážděné, sužují nás opakované záněty spojivek, volají játra o pomoc.

Emoce a zase emoce

Že je čas na detoxikaci jater nám může prozradit také naše chování. Játra nejvíce oslabuje emoce vzteku, nervozity či agrese. Pokud se cítíte často v napětí, aniž byste k tomu měli nějaké podněty, máte větší tendenci ke vznětlivosti, potřebují vaše játra pomoci!

Náš tip

Vyzkoušejte Joalis trio složené z přípravků – LiverDren® + Achol® + Streson®. Tato kúra, ve které se propojují účinky bylin se silou informace, působí blahodárně na normální činnost jater, žlučníku a má také vliv na emocionální rovnováhu. Více informací na www.joalis.cz.

  • Joalis LiverDren® je přírodní a dobře tolerovaný přípravek obsahující výluh z řepíku lékařského, který má vliv na normální činnost jater, vylučování, trávení a fungování žlučníku.
  • Joalis Achol® je přírodní doplněk stravy s obsahem chmele otáčivého, který přispívá k normální hladině cholesterolu v krvi.
  • Joalis Streson® s vitaminy B6 a B1 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a také k normální psychické činnosti.

Joalis jarni kura

Více informací na www.joalis.cz.