Zázraky, které umí jen voda

Říká se, že voda je základ života. A toto opravdu není žádná nadsázka – více než dvě třetiny povrchu Země jsou pokryty právě vodou a voda tvoří také přes 70 % lidského těla. Naše zdraví, naše imunita i naše nálada jsou na této tekutině závislé. Dodáme-li tělu přirozenou, tzv. strukturovanou vodu (s pravidelnými vazbami mezi molekulami), naše buňky se snadněji hydratují a regenerují, tělní procesy jsou v rovnováze a my získáváme více životní energie.

Zázraky, které umí jen voda

Bohužel, vzhledem k současnému náročnému stylu života dnes obsahují běžně dostupné zdroje vody z vodovodu nebo PET láhví vodu destruovanou. Dá se říct, že jde o vodu „mrtvou“. Naše tělo jí musí před zpracováním energii naopak dodat.

Můžeme vodě její přirozenou strukturu vrátit?

Rozhodně ano! Slovinský vědec Vili Poznik ve svých laboratořích v Celje již přes 50 let vyvíjí produkty pro harmonizaci vody, stravy a prostředí. Za tuto dobu získal přes 90 světových ocenění v oblasti revitalizace a zdraví, a to včetně Zlatého glóbu na největší americké výstavě vynálezů INPEX (Pittsburg). Jeho unikátní TP Technologie dokáže přenášet a vtisknout pozitivní informace do informačních štítků, pod jejichž vlivem získá voda zpět přirozenou strukturu. Poznikovy produkty doslova PODPORUJÍ ŽIVOT. Jde například o energetickou podložku pro zvýšení vitality potravin, ochranné štítky na mobil nebo harmonizaci prostoru, HYDRONIC – revitalizátor vody v domě a zahradě a především informovanou i9 láhev pro revitalizaci pitné vody „na každém kroku“. Díky i9 láhvi tak můžeme pít neustále vodu s bioenergií přírodního zdroje (studánka, horský pramen). Jemná a lahodná chuť navíc zlepšuje pitný režim, vitalitu a celkový pocit pohody.

www.vitaora.cz/ Sleva 10% při zadání kupónu: FÉNIX