ŽENY JSOU Z VENUŠE

ŽENY JSOU Z VENUŠE

Světla Hoření je vědmou a zároveň komunikátorem, osobností, skrze kterou proudí do našeho světa informace ze zdrojů. Předané informace díky jejím schopnostem tak může s námi sdílet a sdělením zachyceného tak podpořit či osvětlit naše další kroky. Za čtenáře Nového Fénixe jsme se Světly zeptali, jaké nejvíc aktuální sdělení z nynější doby nám paní Světla „načte“. Sdělení se týká síly ženy a ženské energie. A také různorodého a stále objevovaného ženského světa, oplývajícího nejedním tajemstvím.

ZA REDAKCI NOVÝ FÉNIX JSME SE ZEPTALI SVĚTLY NA PODSTATNÉ OTÁZKY NA AKTUÁLNÍ TÉMA.

V ČEM PODLE VÁS SPOČÍVÁ ŽENSKÁ SÍLA? ČÍM SE VYZNAČUJE A ODKUD SE BERE?

Ve své podstatě se jedná o kvalitu nebo druh či typ životní energie. Esence a sílu ženství v sobě tedy plně nese rozvinutá životní energie. V současné době se hodně žen zaměřuje na hledání významu a pojmu právě této energie. To skutečné poznání však není vloženo do slov, nýbrž spočívá v osobním vnitřním, zcela jedinečném prožitku ženy. Spočívá tedy uvnitř každé z nás.
Pokud chce žena pochopit a správně uchopit svoji ženskou sílu, je nejprve potřeba začít se orientovat ve svých vnitřních pocitech a prožívání.
Žena, která má plně rozvinutou, pochopenou i uchopenou svoji ženskou sílu, je žena, která se ve svém vnitřním světě prožívání vyzná a ví, jak se svými emocemi pracovat.

SOUVISÍ NĚJAK SE SEXUALITOU?

Ano, a velmi. V tomto bodě cítím, že je čas se na chvíli zastavit a poodhalit nové vnímání pojmů „životní síla a sexualita“.

Celý rozhovor si můžete přečíst v Novém Fénixu 12-01/2018. Předplatné si můžete objednat ZDE.

Text a foto: redakce a © Světla Hoření 2017, vědma a médium