ŽIJEME VE ZMANIPULOVANÉ REALITĚ? ZEPTEJTE SE „KONSPIRAČNÍHO GURU“ DAVIDA ICKA.

David Icke, novinář, politik a bývalý sportovec profesionál, je vnímán jako badatel a filosof s nálepkou „konspirační teoretik“.

ŽIJEME VE ZMANIPULOVANÉ REALITĚ? ZEPTEJTE SE „KONSPIRAČNÍHO GURU“ DAVIDA ICKA.

Kdo se zajímá o pozadí a smysl současného světového dění, se s jeho jménem již setkal. V sobotu 8. 10. 2016 na semináři v Praze poodhalí tajemství a skryté informace aktuálního dění. Od počátku devadesátých let si David Icke zvolil jako životní poslání informovat své čtenáře a fanoušky o hrozícím globálním fašistickém státě. Varuje masy před plány třetí světové války, která bude mít za následek vytvoření jediné síly, která bude vládnout celému lidstvu na planetě Zemi. Poukazuje na Nový světový řád, který se dnes formuje přímo před našima očima.

S více než dvaceti nejprodávanějšími knihami a miliony fanoušků po celém světě, díky informacím, nashromáždil během 25 let podrobného výzkumu, se David Icke vydal na celosvětové turné Worldwide Wake Up Tour a tento seminář CELOSVĚTOVÉ PROBUZENÍ pořádaný dne 8. 10. 2016 ve Velkém sále paláce Lucerna v Praze je toho součástí.

Na svém turné i ve své poslední knize „Život v přeludu (…a jak se z něj probudit)“, přináší dokonalou analýzu stavu, ve kterém se Země i lidská společnost na prahu 21. století nachází, jak funguje náš svět – kdo ho řídí, za jakých podmínek a jakých nástrojů k tomu využívá. Zjistí, že většina lidí je uzavřených ve svém přeludu, jak David říká, fantomovém Já, ze kterého bychom se měli probudit, protože směřujeme do ještě většího technologického zotročení. Přidává i několik návodů, jak bychom to měli udělat. „Je už nejvyšší čas povstat, nebo pak dlouhodobě nést následky,“ říká David Icke.

Knihy „Život v přeludu (…a jak se z něj probudit) a Jen Nekonečná Láska je skutečná (… a vše ostatní je iluze!)“ jsou rovněž prezentovány na semináři.

 Hlavní témata přednášky jsou:

– Problém, reakce, řešení

– Kým a proč jsou problémy ve světě vytvářeny

– Věčná láska – uvědomujeme si, kdo vlastně jsme

– Konec strachu a potlačování

– Měsíční matrix

– Je náš Měsíc záměrně vytvořených umělým tělesem

– Uprchlická krize a jak z ní

www.davidickeinfo.cz