ZNÁTE TOTO ZÁZRAČNÉ, PŘÍRODNÍ AFRODIZIAKUM?

Příroda dala člověku dary v podobě léčivých bylin, aby se s jejich pomocí mohl uzdravovat na úrovni duše i těla. Dary, které působí bez vedlejších účinků a jsou často účinnější než kdejaký chemicky vyrobený lék. Vinný keř, neboli „asijská viagra“, jehož vliv na sexuální výkonnost vás nenechá chladnými…

ZNÁTE TOTO ZÁZRAČNÉ, PŘÍRODNÍ AFRODIZIAKUM?

Kořen této zázračné byliny, Butey Superby, se používá k probuzení mužské síly a může směle konkurovat chemicky vyrobené viagře. Obsahuje přírodní fytotestosteron a komplex dalších účinných látek. Na Buteu Superbu narazíme ve volné přírodě v listnatých lesích Thajska, Indie a Vietnamu, v nadmořských výškách pohybujících se od 1 000 do 1 200 m n. m. Tento popínavý keř může dorůstat výšky až 15 metrů a barevnost jeho květů se pohybuje na škále od žlutých, přes oranžové až po jasně červené.

Účinky: Nejvíc účinných látek se u této rostliny skrývá v kořeni. Snižuje únavu, cholesterol, zvyšuje mužskou sexuální výkonnost a zvyšuje plodnost. Rovněž má pozitivní vliv na vlastní sebedůvěru a psychickou kondici. Působí proti stárnutí celého organismu.

Ale nejsilnější vliv má na tvorbu mužského hormonu testosteronu, který má kromě sexuální výkonnosti vliv také na fyzickou kondici, hustotu vlasů a po 35. roku věku u mužů postupně klesá. Pokud však bude muž užívat tuto bylinu, může si vysokou hladinu testosteronu zachovat mnohem déle a vyhnout se tak plešatění, erektilní dysfunkci a dalším nepříjemným příznakům stárnutí.

ZAUJAL VÁS ČLÁNEK O VINNÉM KEŘI? PŘEČTĚTE SI JAK JEJ UŽÍVAT A PĚSTOVAT V KVĚTNOVÉM ČÍSLE NOVÉHO FÉNIXE 5/2019.

Text: Emma Elsnerová
Foto: Archiv redakce